fbpx

Експерт РАДАБАНК про автоматизацію бізнес-процесів і документообігу

Начальник Операційного Департаменту АТ «АБ «РАДАБАНК» Надія Ященко виступила на онлайн-вебінарі «Автоматизація бізнес-процесів і документообігу Банку».

Вебінар присвячений особливостям автоматизації бізнес-процесів і документообігу в РАДАБАНК. У рамках вебінару були порушені такі теми:

  • сучасні виклики, які стоять перед банківським сектором;
  • бізнес-стратегія банку;
  • підхід до автоматизації бізнес-процесів в банку;
  • основні показники автоматизації;
  • функціонал, який найширше використовується в банку;
  • які основні процеси автоматизовані в AlmexECM;
  • подальші плани розвитку системи автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу у РАДАБАНК.

Крім того, була проведена онлайн-демонстрація автоматизованих в AlmexECM процесів у реальному часі.

Захід був організований партнером Банку — компанією Almexoft та відбувся 19 червня 2020 р.

 

Компанія «Almexoft» надає ефективні інструменти для цифрової трансформації бізнесу і працює з РАДАБАНК уже понад три роки. За цей час було проведено попереднє вивчення різних систем електронного документообігу, проведений пошук інструменту для автоматизації бізнес-процесів. Платформа AlmexECM дозволяє використовувати сучасні технології, високий рівень безпеки, легке масштабування і адаптації, можливість інтеграції в ІТ-ландшафт Банку.

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Чистий прибуток банку за підсумками 2019 року склав 41,2 млн грн, що понад в 2 рази перевищує аналогічний показник минулого року. У квітні 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА.