Факторинг

АТ «АБ« РАДАБАНК» пропонує Вам скористатися факторинговим обслуговуванням, яке дозволить ліквідувати касові розриви, що виникають при поставках товарів на умовах відстрочення платежу, і забезпечить зростання продажів.

Факторинг - це комплекс фінансових послуг, який включає фінансування поставок продукції, облік стану дебіторської заборгованості, своєчасності розрахунків дебіторів з Вашим підприємством (адміністрування дебіторської заборгованості) та покриття фінансових ризиків.

1. Фінансування поставок продукції - відвантажуючи товар з відстрочкою платежу, Ви маєте можливість отримати до 95% від суми поставки після відвантаження, не чекаючи платежу від Вашого покупця. Обсяг фінансування автоматично збільшується в міру зростання Ваших продажів і таким чином, фінансування в рамках факторингу дозволяє Вам уникнути виникнення дефіциту оборотних коштів. Кошти, що залишилися (від 5%) Ви отримуєте на рахунок, після того як Ваш покупець оплатить продукцію згідно умовам контракту.

2. Управління дебіторською заборгованістю - передбачає контроль за своєчасною оплатою поставок покупцями, прогнозування термінів інкасації і спеціальні процедури роботи з Вашими покупцями. Стан Вашої дебіторської заборгованості відображається в регулярних, докладних і зручних звітах, які допоможуть позбавити вас від безлічі поточних проблем, і забезпечать оперативною інформацією на найвищому рівні. В результаті цієї роботи відбувається: зміцнення платіжної дисципліни покупців, збільшення оборотності дебіторської заборгованості, що позитивно діє на фінансовий стан підприємства.

3. Плата за користування факторинговим фінансуванням (у термін товарного кредиту):

  • Комісія за адміністрування дебіторської заборгованості – 0,12% від номіналу Угоди
  • Плата за авансування - 0,5% - 8,0% о т номіналу Угоди (залежить від терміну відстрочки і категорії Дебітора)
  • Інші завуальовані комісії (за збільшення ліміту фінансування, підключення нового дебітора і т. д.) відсутні!

Факторингове обслуговування може бути реалізована по всій Україні незалежно від місця знаходження клієнта і його дебіторів!

Механізм факторингового обслуговування


1. Ви відвантажуєте продукцію Покупцям в звичайному режимі з відстрочкою платежу.

2. Ви поступаєтеся правом грошової вимоги до Боржникам АТ «АБ «РАДАБАНК»

3. АТ «АБ «РАДАБАНК» фінансує Вас в розмірі до 95% від суми поставки( за винятком комісій).

4. Виконання Боржниками в строк ТК грошової вимоги АТ «АБ«РАДАБАНК» (100% суми відвантаження).

5. Перерахування від 5% від суми поставки (за вирахуванням факторингової комісії)

Переваги факторингу:

  • Для факторингового обслуговування не потрібно оформлення застав.
  • За допомогою факторингу збільшується швидкість обороту грошових коштів.
  • За допомогою факторингу Ви уникаєте касових розривів.
  • Розмір фактичного фінансування може збільшуватися в міру зростання обсягу продажів клієнтів, що дозволяє підприємствам збільшувати свої обороти.
  • У ході факторингового обслуговування може бути профінансована поставка на будь-яку, навіть саму незначну суму.

Більш детальну інформацію та необхідний пакет документів для початку роботи Ви можете отримати у спеціалістів АТ «АБ «РАДАБАНК»:

+38 (0562) 38-76-58

+38 (044) 501-75-27

Наверх