fbpx

ЖК «Олімпійський»

Будівництво «доступного житла» на ж/м Лівобережний–3

Новий житловий комплекс «Олімпійський»

розташований в районі з найбільш сприятливою екологічною обстановкою. Ви та Ваші діти будуть жити далеко від шумного мегаполісу в гармонії з природою. За необхідністю дістатися до центру міста можна за 5 хвилин!
Тут тепло

У кожній квартирі встановлені сучасні двокамерні склопакети та системи опалення. Забудовник гарантує, що взимку Вам та Вашій родині буде тепло!

Ліфт для кожного

Забудовник потурбувався про зручність пересування в будинку, та встановив окремі пасажирські ліфти на 16 квартир.

Красиво та зі смаком

Створюючи проект та дизайн ЖК на Лівобережному-3, Забудовник потурбувався не лише про Вашу зручність, але й про зовнішній вигляд.

Вигідна вартість

Найвигідніший час для покупки доступного житла – саме зараз, адже з кожним новим рівнем будівництва вартість квартир зростає, а на фініші спорудження квартир майже не лишається.

Кожен житловий будинок комплексу «Олімпійський» має однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири з прекрасним видом на новий бульвар. Квартири мають вільне планування та просторні лоджії.

У кожній квартирі зроблена шумоізоляційна стяжка, металопластикові вікна, якісні двері, сучасні радіатори, домофон, підключений Інтернет, телефон та кабельне ТБ. Кожен під’їзд оснащений ліфтом і охороною в кожній секції, закритий двір.

Інфраструктура

Територіальне розміщення комплексу ідеально підходить для успішних та ділових людей, які живуть в ритмі мегаполісу та одночасно потребують затишної домівки.

Але при цьому район має дуже розвинену інфраструктуру: лише в парі хвилин пішки знаходиться ТРЦ «Караван», нові дитячий садок, кілька шкіл та продуктові супермаркети. У самому житловому комплексі власникам квартир надається місце на критому паркінгу, а в комерційних приміщеннях на цокольному поверсі працюють салони краси та магазини.

Технічні характеристики житлового будинку
Правила фонду фінансування будівництва виду “А” за програмою КП “АРР “Регіон-Лідер” ДОР” (Технічні характеристики житлового будинку №8 за адресою: м Дніпро, вул. Січеславська, буд. 4)
Правила фонду фінансування будівництва виду “А” за програмою КП “АРР “Регіон-Лідер” ДОР” (Технічні характеристики житлового будинку №6 за адресою: м Дніпро, ж/м Лівобережний-3, вул. Гетьманська, буд. 7; житлового будинку №7 за адресою: м Дніпро, ж/м Лівобережний-3, бульвар Кобзаря, буд. 3)
Правила фонду фінансування будівництва виду “А” за програмою КП “АРР “Регіон-Лідер” ДОР” (Технічні характеристики житлового будинку №3 за адресою: м. Дніпро, ж/м Лівобережний-3, бульвар Кобзаря, в районі будинку №3)
Правила фонду фінансування будівництва виду “А” за програмою КП “АРР “Регіон-Лідер” ДОР” (Технічні характеристики житлового будинку №4 за адресою: м. Дніпро, ж/м Лівобережний-3, бульвар Кобзаря, в районі будинку №3)
Правила фонду фінансування будівництва виду “А” за програмою КП “АРР “Регіон-Лідер” ДОР” (Технічні характеристики житлового будинку №1 за адресою: м. Дніпро, ж/м Лівобережний-3, пр-т. Миру, в районі будинку №25)
Правила фонду фінансування будівництва виду “А” за програмою КП “АРР “Регіон-Лідер” ДОР” (Технічні характеристики житлового будинку №2 за адресою: м. Дніпро, ж/м Лівобережний-3, пр-т. Миру, в районі будинку №25)
Правила фонду фінансування будівництва виду “А” за програмою КП “АРР “Регіон-Лідер” ДОР” (Технічні характеристики житлового будинку №14 за адресою: м. Дніпро, ж/м Лівобережний-3, вул. Гетьманська, в районі будинку №7)
Правила та типовий Договір участі в ФФБ

Залиште заявку на консультацію

Будь-яким зручним способом

Зателефонуйте в

Контакт-центр*

0 800 500 999

*Безкоштовно зі всіх номерів на території України

Менеджер ФФБ

+38 (067) 514 36 02

Або заповніть форму зворотнього зв’язку