Фонд фінансування будівництва

АТ «АБ «РАДАБАНК» пропонує компаніям - Забудовникам прозорий і перевірений на практиці механізм фінансування будівництва об`єктів - через Фонди фінансування будівництва (ФФБ).

Співпраця з АТ «АБ «РАДАБАНК» дозволить Забудовнику отримати фінансову підтримку банку і вже на початковому етапі будівництва забезпечити приплив інвесторів за рахунок надання їм, як довірителям ФФБ додаткових гарантій: контролю цільового використання коштів і отримання у власність об`єктів інвестування. 

 1. Управитель і Забудовник укладають пакет договорів про відкриття ФФБ.
 2. Інвестори укладають з Управителем договори про участь у ФФБ.
 3. Інвестори перераховують кошти до ФФБ
 4. Управитель перераховує до ФФБ кошти Забудовнику для фінансування будівництва.
 5. Забудовник здійснює будівництво об`єкта, вводить його в експлуатацію.
 6. Управитель контролює цільове використання коштів інвестора.
 7. Забудовник передає інвесторам документи на право власності на нерухомість.

Переваги роботи за схемою ФФБ

 • 100%-ва легальність фінансування з дотриманням вимог чинного законодавства (Закону України «Про інвестиційну діяльність» та Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю».
 • Щодо інших механізмів фінансування новобудов найбільш простий і зрозумілий для інвестора. Ознайомившись з договором про участь у ФФБ та Правилами ФФБ інвестор зрозуміє куди він вкладає гроші, коли і що він отримає натомість, які його права і ризики.
 • Найнадійніший спосіб покупки квартири, гарантує захист інвестора (Довірителя) на законодавчому рівні.
 • Можливість для інвестора виплачувати вартість квартири за узгодженим з Управителем графіком.

Захист Забудовника та інвестора від юридичних ризиків

У частині 3 статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» сказано, що реалізація об`єктів житлового будівництва, фінансування спорудження яких здійснюється з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, може здійснюватися виключно через фонди фінансування будівництва (ФФБ), фонди операцій з нерухомістю (ФОН), інститути спільного інвестування (ІСІ), недержавні пенсійні фонди, а також через випуск безпроцентних (цільових) облігацій.

Таким чином, ФФБ – єдиний з недорогих механізмів захисту Забудовника та інвестора від юридичних ризиків - визнання недійсними договорів пайової участі у будівництві та договорів продажу майнових прав на нерухомість.

 

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном: +38 (0562)-38-76-63

Наверх