fbpx

Де і за скільки можна орендувати сейфову скриньку в РАДАБАНК

Попит на сейфові скриньки зростає влітку під час канікул та відпусток, коли ще більш актуальним стає питання збереження коштів, документів та інших цінностей — розповідає Олена Вікторівна Яценко, начальник департаменту роздрібного бізнесу РАДАБАНК.

Ціна на сейфові скриньки залежить від кількох факторів: розмір скриньки, попит, місцезнаходження. Наприклад, в одному місті у різних відділеннях РАДАБАНК вартість оренди скриньки однакового розміру може відрізнятися.

«Сума застави для сейфу з одним ключом у нашому банку — 1 200 грн.; для сейфа з двома ключами — 2 000 грн. Хочемо звернутися увагу клієнтів на те, щоб вони були уважні, адже у разі втрати псування ключа передбачено штраф, — продовжує Олена Яценко. — Мінімальна вартість договору оренди на деякі сейфи залежить від регіону— від 504 грн. в м. Києві і 204 грн. — у Новомосковську».

Ціна оренди банківського сейфу РАДАБАНК у Києві

Застава за ключ, грн. Маленька скринька, оренда на 14 днів/день, грн. Маленька скринька, оренда на 31 день/день, грн. Велика скринька, оренда на 14 днів/день, грн. Велика скринька, оренда на 31 день/днів, грн.
відсутня 504/36 504/16,25 756/54 1004/32,4

Щоб скористатися сейфовими скриньками  РАДАБАНК, немає необхідності відкривати поточний рахунок. Для укладання договору оренди достатньо мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера. Оплата у касі можлива готівкою чи карткою нашого чи іншого банку. Кількість відвідувань та час перебування у сховищі не обмежено, ніяка додаткова плата з клієнта не стягується.

Зі списком відділень РАДАБАНК ви можете ознайомитися тут https://www.radabank.com.ua/ua/maps/

 

Довідка:

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК»  оснований у 1993 г. та працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2018 р. увійшов у рейтинг «50 провідних банків України». Агентство «Рюрик» підвищило кредитний рейтинг РАДАБАНК до рівня uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». Також Банк успішно пройшов перевірки НБУ і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 

Джерело: https://dengi.ua/archive/articles/309086-Gde-i-za-skol-ko-mozhno-arendovat–bankovskuju-jachejku

Гроші.  — №11, 13 червня 2019 р. — С. 44.