fbpx

Голова Правління РАДАБАНК Андрій Грігель взяв участь у засіданні «Доступні кредити 5-7-9%»

Голова Правління АТ «АБ РАДАБАНК Андрій Грігель взяв участь у засіданні та обговоренні державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», що ініціювала та провела Асоціація українських банків 6 грудня п.р.

Розширити доступність програми кредитів 5-7-9% через вітчизняні банки — означає повністю використати потенціал ініціативи Президента України. Такою має бути формула активного росту МСБ та середнього класу України.

Зустріч керівництва вітчизняних банків з керівниками державних установ, які забезпечують надання доступних кредитів, — ДУ «Офіс адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва», очолювано] Русланом Гашевим та Валерієм Майбородою. До обговорення також був запрошений в.о. Виконавчого директора Фонду розвитку підприємництва Олександр Воронович. Зустріч пройшла в рамках обговорення потенціалу державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», що була ініційована Президентом України як інструмент збільшення робочих місць через механізм кредитування вітчизняними банками українських підприємців.

Під час активної дискусії були обговорені питання необхідності залучення до роботи програми банків, що спеціалізуються на роботі з МСБ; надання фінансової державної підтримки суб‘єктам мікропідприємництва та малого підприємництва України, а також визначено подальші кроки, що прискорять процес акредитації частини вітчизняних банків для участі в урядовій програмі 5-7-9%.

«Наша мета — забезпечення якомога ширшого та якісного впровадження державної програми «Доступні кредити 5-7-9». Кожна людина, яка має підприємницький хист та бажання розвивати свій бізнес, повинна отримати можливість скористатися нею із максимальною зручністю, використовуючи весь асортимент послуг та програм, які надаються сьогодні всіма представниками банківського сектору для МСБ. Переконаний, що ініціатива Президента України «Доступні кредити 5-7-9%» може і повинна дати потужний поштовх для розвитку підприємництва, і як наслідок — сформувати заможний середній клас в Україні», – додав Президент АУБ Андрій Дубас.

У  зустрічі брали участь представники 23 українських банків.

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2019 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Станом на 1 січня 2020 р. у 12-ти містах України працює 29 відділень та банк планує розширення мережі. АТ «АБ «РАДАБАНК» в 2019 р. отримав 41,2 млн грн чистого прибутку, що більш ніж у 2 рази більше, ніж за попередній рік