fbpx

Інформація та курси металів

РАДАБАНК – перший банк в Україні,

який представляє найбільш широкий вибір золотих та срібних монет Польського та Пертського монетних дворів, один з чотирьох офіційних дистриб’юторів пам’ятних монет Національного банку України, а також був першим офіційним дистриб’ютором золота з Австралії в Україні.

Довідка про монетні двори

Монетний двір Польщі

Один з провідних виробників монет і нумізматичної продукції з багаторічною історією. На сьогоднішній момент Mennica Polska входить до трійки найбільш технологічно розвинених монетних дворів у світі, завойовуючи великі нагороди у престижних нумізматичних конкурсах.

До каталогу

Австралійський монетний двір у м. Перт

Найстаріший монетний двір в Австралії, який щорічно представляє світу колекційні та інвестиційні монети майстерного карбування з оригінальним дизайном. Відомий завдяки високій якості обробки та карбування, виробляючи та реалізовуючи широкий спектр інвестиційних золотих та срібних зливків.

До каталогу

Банкнотно-монетний двір НБУ

Монетний двір Національного банку України – найбільший емітент пам’ятних монет та сувенірної продукції в Україні. Випускає пам’ятні монети з нейзильберу, срібла та золота. З травня 2019 року РАДАБАНК став одним з офіційних дистриб’юторів пам’ятних монет НБУ.

До каталогу

Argor-Heraeus S.A. (Швейцарія)

Argor-Heraeus S.A. є частиною глобального бізнес-підрозділу Heraeus Precious Metals (HPM), що належить до німецької технологічної групи Heraeus – найбільшого світового постачальника індустрії дорогоцінних металів. Компанія існує з 1951 року та має філії у Швейцарії, Німеччини, Італії та Північній Америці.

До каталогу

Produits Artistiques Metaux Precieux | PAMP (Швейцарія)

PAMP – провідний світовий бренд дорогоцінних металів. Компанія заснована в 1977 році та базується в Тічино, Швейцарія. PAMP управляє сучасним підприємством з переробки та виробництва у тому числі зливків з золота, срібла та металів платинової групи.

Срібні та золоті монети -

це не лише пам’ятний дорогоцінний подарунок до будь-якого свята, але й високоліквідна інвестиція.
Найбільш популярний спосіб інвестування в дорогоцінні метали – .

Золото споконвіку є ключовим елементом усієї системи фінансів світового масштабу, ресурсом, що є найменш схильним до інфляції. Пертський монетний двір є визнаним у всьому світі провідним виробником золотих та срібних зливків, доступних до покупки у відділеннях РАДАБАНК.

Курс золота

Номінал зливка, грам Валюта Курс продажу*, грн/1г
1 XAU
2.5 XAU
5 XAU
10 XAU
20 XAU
31.1 XAU
50 XAU
100 XAU