Інкасація

 

Банківська послуга з надання інкасації виручки клієнтів і доставки готівкових валютних цінностей - одна з основних банківських послуг, найбільш затребуваних як фізичними, так і юридичними особами в наш час.


Якщо Вам необхідно безпечно здійснити одну з багатьох операцій, що надаються підрозділом перевезення валютних цінностей та інкасації коштів АТ «АБ« РАДАБАНК », ми зможемо запропонувати Вам гнучку цінову політику, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта при розрахунку вартості послуг з урахуванням особливостей і побажань клієнта. 

Вашу безпеку будуть забезпечувати спеціально підготовлені співробітники служби інкасації в супроводі озброєної охорони на спеціальних броньованих інкасаційних автомобілях, які відповідають останнім вимогам Національного Банку України. 

Сучасне професійне технічне обладнання, яким забезпечені бригади інкасації, відстежує переміщення автомобілів інкасації, які перевозять Ваші цінності, в режимі реального часу за допомогою супутникової системи GPS.

Для Клієнтів-Юридичних осіб, що обслуговуються як в АТ «АБ «РАДАБАНК», так і в будь-якому іншому банку, це:

  •  доставка валютних цінностей від Банку до Клієнта;
  •  доставка валютних цінностей від централізованих кас підприємства до їх підрозділів чи в зворотному порядку;
  • інкасація коштів Клієнта з подальшим зарахуванням коштів на поточний рахунок Клієнта, відкритий в АТ «АБ« РАДАБАНК » або будь-якому іншому банку.

Стандартні умови співпраці з інкасації грошових коштів клієнтів тарифікуються від 0,1% від суми інкасуємих коштів або від 1 500 грн. за одну точку інкасації в місяць.

РАДАБАНК завжди готовий розглянути Ваші індивідуальні пропозиції та побажання!

Будемо раді співпраці з Вами.


Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами:

+38 (0562) 38-76-69

+38 (0562) 38-76-57


E-mail: k.latovin@radabank.com.ua  

Наверх