Інструкція користувача

Ласкаво просимо, шановний клієнт!

RB24 – це можливість здійснювати банківські операції з комп`ютера, смартфона або планшета в будь-який час і в любому місці. Щоб почати користуватися даними можливостями, Ви повинні активувати свій обліковий запис. Це просто!

Регістрація в банку

Банк надає Вам доступ до системи RB24. Після реєстрації Ви можете виконати самостійну активацію облікового запису.
Активація облікового запису

Для активації облікового запису треба на комп`ютері, смартфоні або планшеті запустити web-браузер, зайти на сторінку входу в систему RB24 «https://ib.radabank.com.ua/ib2/» і натиснути кнопку «АКТИВУВАТИ» - ввести номер свого фінансового телефону і отримати код активації.
 

Вхід в систему

Для входу  в систему RB24 на комп`ютері, смартфоні або  планшеті  запустіть  web-браузер і  зайдіть на сторінку входу в систему «https://ib.radabank.com.ua/ib2/» або скористайтеся мобільним додатком RB24. Заповніть форму «Вхід в систему»: вкажіть своє облікове ім`я («логін»), наберіть пароль, який був Вами встановлений під час активації облікового запису, і введіть 4 символи, які Ви бачите на картинці.
 
 
Після натискання на кнопку «ВВІЙТИ» на Ваш мобільний телефон надійде SMS-повідомлення виду «Kod dostupa: 654321». В ньому буде вказаний одноразовий код доступу. Введіть код доступу в відповідне поле на екрані та натисніть кнопку «ПІДТВЕРДИТИ». Після цього Ви побачите головну сторінку системи RB24.

Наверх