Інструкція користувача

Ласкаво просимо, шановний клієнт!

WEB-Банкінг – це можливість здійснювати банківські операції з комп`ютера, смартфона або планшета в будь-який час і в любому місці. Щоб почати користуватися даними можливостями, Ви повинні активувати свій обліковий запис. Це просто!

Регістрація в банку
Працівник банку зареєструє Вас, як користувача системи WEB-Банкінгу. Після регістрації на Ваш мобільний телефон надійде SMS-повідомлення виду «Activaciya login: 54321 Kod: 123456». В ньому будуть вказані Ваше облікове ім`я (так званий «логін») та одноразовий код активації. За допомогою цих даних Ви самостійно активуєте свій обліковий запис в системі WEB-Банкінгу.

Активація облікового запису
Для активації облікового запису потрібно на комп`ютері, смартфоні або планшеті запустить web-браузер, зайти на сторінку входу в систему WEB-Банкінгу «https://ibank.radabank.com.ua/» та натиснути кнопку «АКТИВУВАТИ».
  
Заповніть форму «Активація»:
1. Введіть своє облікове ім`я («логін»), яке Ви отримали в SMS-повідовленні (текст SMS: «Activaciya login: 54321 Kod:123456»).
2. Якщо Ви хочите змінити логін для входу в систему на інший, натисніть кнопку «Змінити» та вкажіть цей новий логін.
3. Придумайте та введіть свій постійний пароль, з яким Ви тепер будете входити в систему.
4. Введіть свій новий постійний пароль ще раз, щоб виключити помилку.
5. Введіть 6 цифр отриманих в SMS-повідомленні коду активації (текст SMS: «Activaciya login: 54321 Kod: 123456»).
6. Введіть 4 символи, які Ви бачите на картинці (наприклад V516), це необхідно, щоб удостовіритися, що до системи звертається людина.

Потім натисніть кнопку «АКТИВУВАТИ» та дочекайтесь повідомлення про те, що активація успішно виконана.

Вхід в систему
Для входу  в систему WEB-Банкінгу  на комп`ютері, смартфоні або  планшеті  запустіть  web-браузер і  зайдіть на сторінку входу в систему «https://ibank.radabank.com.ua/». Заповніть форму «Вхід в систему»: вкажіть своє облікове ім`я («логін»), наберіть пароль, який був Вами встановлений під час активації облікового запису, і введіть 4 символи, які Ви бачите на картинці.
 
 
Після натискання на кнопку «ВВІЙТИ» на Ваш мобільний телефон надійде SMS-повідомлення виду «Kod dostupa: 654321». В ньому буде вказаний одноразовий код доступу. Введіть код доступу в відповідне поле на екрані та натисніть кнопку «ПІДТВЕРДИТИ». Після цього Ви побачите головну сторінку системи WEB-Банкінгу.


Наверх