fbpx

Оплачувати комунальні послуги в RB24 стало ще вигідніше!

Шановні клієнти!

З 1 жовтня 2019 використовувати монети 1, 2 і 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків неможливо. Ці монети перестали бути платіжних засобом і вилучаються з готівкового обігу. Таким чином при оплаті комунальних платежів необхідно тепер оплачувати більшу суму, кратну 10 копійкам.

Звертаємо вашу увагу на те, що за допомогою програми віддаленого доступу RB24 від РАДАБАНК ви можете оплатити комунальні послуги рівно в тій сумі, яка вказана в ваших рахунках або квитанціях, тощо суму з копійками, без округлення.

RB24 від РАДАБАНК – додаток віддаленого доступу до продуктів і сервісів для приватних клієнтів. У RB24 можливо здійснити переказ за номером картки, сплатити комунальні послуги, поповнити мобільний рахунок, здійснювати грошові перекази, а також обміняти валюту. Завдяки додатку RB24, крім класичних послуг, клієнти РАДАБАНК також можуть більше заробляти на депозитах.

РАДАБАНК піклується про своїх клієнтів і прагне покращувати якість обслуговування, пропонуючи все нові й нові можливості керування власними коштами.

Користуйтеся безготівковими платежами в RB24 й економте ваші час та гроші.