fbpx

Кредитний ліміт став доступним в RB24 від РАДАБАНК!

РАДАБАНК постійно працює над розвитком функціоналу RB24 та радий представити своїм клієнтам новий сервіс — оформлення овердрафту на зарплатну картку одним кліком! Для отримання ліміту 5 000 грн. не потрібно витрачати свій час та звертатися у відділення Банку. Достатньо лише подати заявку в RB24. Новим клієнтам овердрафт стане доступним відразу після першого зарахування зарплати, а діючим клієнтам — майже миттєво після подачі заявки.

«Овердрафт — це безкоштовно, просто й вигідно. Кредитний ліміт дає Вам можливість  оперативно реагувати у разі непередбачуваних фінансових витрат. Ви можете скористатися карткою у в будь-якому випадку, коли Вам потрібні гроші, незалежно від того, у який день у Вас зарплата, адже здійснювати покупки і оплачувати послуги можна навіть з нульовим балансом на картці», — зазначив заступник Голови Правління АТ «АБ «РАДАБАНК» Юрій БАБАЄВ.

Клієнти зможуть користуватися коштами без процентів у пільговий період (30 днів) і з мінімальною процентною ставкою протягом іншого часу.  Заборгованість погашається автоматично, коли на картку зараховуватимуться гроші.

RB24 від РАДАБАНК — додаток віддаленого доступу до продуктів та сервісів для приватних клієнтів. В RB24 можна переказати кошти за номером картки, оплатити комунальні послуги, поповнити мобільний рахунок, здійснити грошові перекази, а також обміняти валюту. Завдяки додатку RB24, крім класичних послуг, клієнти РАДАБАНК також можуть більше заробляти на депозитах.

РАДАБАНК турбується про своїх клієнтів  та намагається покращити якість  обслуговування, пропонуючи все нові й нові можливості  управляти власними коштами. Додатком  RB24 сьогодні користується більш ніж 20000 користувачів. Приєднуйтесь та оцініть переваги сучасного дистанційного обслуговування у РАДАБАНК!