fbpx

Кредити агропромисловому комплексу

Швидкі заявки

Запросити менеджера в офіс

  Замовити відео-консультацію

   Залишити заявку на овердрафт

    • Менеджер РАДАБАНК проведе презентацію всіх банківських продуктів і послуг, що Вас цікавлять, в зручний час, та у зручному форматі.
    • Не витрачайте час на відвідування відділення та отримайте всю необхідну інформацію без відриву від робочого процесу.
    • Запрошуйте Ваших партнерів та всіх необхідних співробітників на презентацію, або на онлайн відео-консультацію у форматі конференції.

    Фінансування агропромислового комплексу:

    Кредити на поповнення обігових коштів (рефінансування кредиту в іншому банку)

    Даний кредит є універсальним фінансовим інструментом, що дозволяє підприємству отримати необхідні кошти для закупівлі або ремонту основних засобів, придбання товарів, оплати послуг, погашення кредиторської заборгованості перед постачальниками, виплати соціальних і обов’язкових платежів та інше.

    Кредит на придбання нової сільськогосподарської техніки, устаткування, транспорту

    Даний кредит дає можливість позичальнику придбати необхідні основні засоби для ведення більш ефективної господарської діяльності. Переваги даного продукту перед іншими фінансовими інструментами (лізинг та інші) – це більш вигідні умови надання коштів (платність), відсутня прив’язка до іноземної валюти (вартість предмета придбання зазвичай в договорах прив’язується до іноземної валюти), набуття позичальником права власності в момент надання кредиту та відсутність необхідності переоформлення обладнання після погашення кредиту.

    Кредитування агропромислового комплексу в рамках програми «Підтримка аграріїв шляхом здешевлення кредитів»

    Даний кредит дає можливість сільгоспвиробнику отримати компенсацію за сплачені відсотки по кредиту. Компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі до 50% облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами.

    Кредит надається на умовах, що відповідають Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 р., №300.

    Авалювання товарного векселя

    Дана операція дозволяє позичальнику отримати товар / послугу без відволікання необхідних обігових коштів (або залучення кредитних коштів Банку) до моменту реалізації продукції і отримання власних коштів для розрахунку з постачальником. Постачальнику дана операція гарантує оплату поставленої продукції / послуги за рахунок власних коштів позичальника або коштів Банку.

    Основні параметри кредитування Агро клієнтів:

    Вид / Тип кредиту Відновлювана кредитна лінія / кредит
    Мета Поповнення оборотних коштів (закупівля товарів, добрив, насіння, палива, ЗЗР) покупка техніки, а також фінансування інших господарських витрат підприємства з метою збільшення обсягу бізнесу
    Валюта гривня
    Сума від 500 000 до 30 000 000
    Строк до 24 місяців (з можливістю пролонгації)
    Відсоткова ставка від 14% річних (залежно від забезпечення)
    Комісія 1% від ліміту кредитування
    Додаткові комісії відсутні
    Порядок видачі траншами по мірі необхідності
    Порядок погашення для кредитної лінії / кредиту: одним платежем у кінці строку за договором або згідно графіку погашення
    Забезпечення

    • Нежитлова нерухомість
    • Житлова нерухомість
    • Вантажний та легковий автотранспорт
    • Сільськогосподарська техніка та обладнання
    • Товари (зерно) на елеваторі

    Обов’язкові умови Відкриття поточного рахунку в РАДАБАНК і здійснення господарської діяльності через рахунки в РАДАБАНК (пропорційно кредитному портфелю позичальника)

    Залиште заявку на консультацію

    Будь-яким зручним способом

    Зателефонуйте в

    Контакт-центр*

    0 800 500 999

    *Безкоштовно зі всіх номерів на території України

    Або заповніть форму зворотнього зв’язку