fbpx

Всі кредити для фізичних осіб

РАДАБАНК надає можливість фізичним особам оформити заявку на кредит у формі овердрафту – найбільш зручного та швидкого способу отримати кошти в кредит на власні потреби.

Кредити на платіжні картки

РАДАБАНК надає можливість власникам зарплатних, пенсійних, депозитних карток отримати кредит на картку в формі овердрафту. Оформивши овердрафт, Ви зможете скористатися коштами в будь-який момент при нестачі грошових коштів на картковому рахунку.

Кредит під заставу

Заставні кредити – легкий та швидкий спосіб отримати велику суму грошових коштів. Заставою може виступати: нерухомість, авто або земельна ділянка. Кредит видається на будь-які потреби.

Кредит під заставу "Вагомий"

Потрібна значна сума фінансових ресурсів? Використовуйте свою власність як інструмент отримання додаткових грошових коштів. РАДАБАНК пропонує отримати вигідний кредит під заставу власності на тривалий термін на будь-які цілі. Вам вирішувати, куди інвестувати гроші – на ремонт або купівлю житла, на подорожі, навчання, весілля чи таке інше.

Автокредитування

У сучасному світі активного темпу життя та високих технологій важко уявити свої будні без засобу пересування. Автомобіль у наш час – це не розкіш, а необхідність. Автокредитування від РАДАБАНК пропонує придбати новий автомобіль або автомобіль з пробігом (б/в) в кредит та зробити своє життя комфортнішим та мобільнішим з автомобілем Вашої мрії.

Кредит на житло

Давно мрієте про власне житло? Але мрія залишається мрією через брак коштів? Тепер є можливість стати на крок ближче до неї з програмою кредитування купівлі нерухомості від РАДАБАНК! Ми пропонуємо вигідні та лояльні умови кредитування – Ви можете самі визначити термін кредиту, а початковий внесок становить усього 10%.

Кредит на придбання земельної ділянки

Згідно законодавства до 1 січня 2024 року придбати земельні ділянки можуть тільки фізичні особи. У власності покупця, з урахуванням придбаної землі, може бути не більш ніж 100 гектарів земельних ділянок. РАДАБАНК пропонує покупцеві земельної ділянки вигідні умови кредитування на достатньо довгий строк – до 7 років.