fbpx

Кредити

Для приватних осіб

Усі кредити для фізичних осіб

РАДАБАНК надає можливість фізичним особам оформити заявку на кредит у формі овердрафту – найбільш зручного та швидкого способу отримати кошти в кредит на власні потреби.

Кредити на платіжні картки

РАДАБАНК надає можливість власникам зарплатних, пенсійних, депозитних карток отримати кредит на картку в формі овердрафту. Оформивши овердрафт, Ви зможете скористатися коштами в будь-який момент при нестачі грошових коштів на картковому рахунку.

Кредит під заставу нерухомості

Потрібна значна сума фінансових ресурсів? Використовуйте свою нерухомість як інструмент отримання додаткових грошових коштів. РАДАБАНК пропонує отримати вигідний кредит під заставу нерухомості на тривалий термін на будь-які цілі. Вам вирішувати, куди інвестувати гроші – на ремонт або купівлю житла, на подорожі, навчання, весілля чи таке інше.

Автокредитування

У сучасному світі активного темпу життя та високих технологій важко уявити свої будні без засобу пересування. Автомобіль у наш час – це не розкіш, а необхідність. Автокредитування від РАДАБАНК пропонує придбати новий автомобіль або автомобіль з пробігом (б/в) в кредит та зробити своє життя комфортнішим та мобільнішим з автомобілем Вашої мрії.

Кредит на житло

Давно мрієте про власне житло? Але мрія залишається мрією через брак коштів? Тепер є можливість стати на крок ближче до неї з програмою кредитування купівлі нерухомості від РАДАБАНК! Ми пропонуємо вигідні та лояльні умови кредитування – Ви можете самі визначити термін кредиту, а початковий внесок становить усього 30%.

Кредит на придбання спецтехніки

Віддаєте перевагу активному відпочинку? РАДАБАНК пропонує унікальну систему кредитування покупки спецтехніки! Відтепер квадроцикли, гідроцикли, мотовсюдиходи та інша спецтехніка доступна для Клієнтів Банку за вигідними умовами.

Офіційний партнер програми – компанія «Логос-Спорт».

Кредит на придбання водних транспортних засобів

Якщо Ви не уявляєте життя без ніжного бризу та прогулянок по водяній гладі, то нова кредитна програма від РАДАБАНК розроблена спеціально для Вас! РАДАБАНК пропонує унікальну систему кредитування покупки водних транспортних засобів на вигідних умовах.

Офіційний партнер програми – компанія «Aqua-storm».

Залиште заявку на консультацію

Будь-яким зручним способом

Зателефонуйте в

Контакт-центр*

0 800 500 999

*Безкоштовно зі всіх номерів на території України

Або заповніть форму зворотнього зв’язку

Наш менеджер зв’яжеться з Вами для надання повної інформації