fbpx

Всі кредити для фізичних осіб

РАДАБАНК надає можливість фізичним особам оформити заявку на кредит у формі овердрафту – найбільш зручного та швидкого способу отримати кошти в кредит на власні потреби.

Кредити на платіжні картки

РАДАБАНК надає можливість власникам зарплатних, пенсійних, депозитних карток отримати кредит на картку в формі овердрафту. Оформивши овердрафт, Ви зможете скористатися коштами в будь-який момент при нестачі грошових коштів на картковому рахунку.

Кредит під заставу нерухомості

Потрібна значна сума фінансових ресурсів? Використовуйте свою нерухомість як інструмент отримання додаткових грошових коштів. РАДАБАНК пропонує отримати вигідний кредит під заставу нерухомості на тривалий термін на будь-які цілі. Вам вирішувати, куди інвестувати гроші – на ремонт або купівлю житла, на подорожі, навчання, весілля чи таке інше.

Автокредитування

У сучасному світі активного темпу життя та високих технологій важко уявити свої будні без засобу пересування. Автомобіль у наш час – це не розкіш, а необхідність. Автокредитування від РАДАБАНК пропонує придбати новий автомобіль або автомобіль з пробігом (б/в) в кредит та зробити своє життя комфортнішим та мобільнішим з автомобілем Вашої мрії.

Кредит на житло

Давно мрієте про власне житло? Але мрія залишається мрією через брак коштів? Тепер є можливість стати на крок ближче до неї з програмою кредитування купівлі нерухомості від РАДАБАНК! Ми пропонуємо вигідні та лояльні умови кредитування – Ви можете самі визначити термін кредиту, а початковий внесок становить усього 30%.

Залиште заявку на консультацію

Будь-яким зручним способом

Зателефонуйте в

Контакт-центр*

0 800 500 999

*Безкоштовно зі всіх номерів на території України

 

Або заповніть форму зворотнього зв’язку

Наш менеджер зв’яжеться з Вами для надання повної інформації