fbpx

WORLD ELITE

Ексклюзивні привілеї в Україні та за кордоном

Пакет сервісів «Еліт»

Запрошення у світ необмежених можливостей

Mastercard World Elite – це картка для найвибагливіших Клієнтів, які віддають перевагу першокласному обслуговуванню та комфорту в будь-якій точці планети і знають ціну часу.

Пакет «Еліт», що включає повний спектр банківських послуг та велике різноманіття додаткових сервісів, доступних по всьому світу – це Ваша перепустка в світ комфорту, який не залишає Вас ні на мить.

 

До пакету входить:

 • 3 картки класу World Elite Mastercard PayPass в різних валютах – гривня, долар, євро;
 • 2 додаткові картки класу Mastercard Platinum PayPass;
 • 2 додаткові картки класу Mastercard Gold PayPass;
 • Віртуальна картка для безпечних розрахунків в мережі Internet у валюті на вибір;
 • Можливість відкриття додаткових карток на ім'я власника рахунку та членів його сім'ї .

*PayPass – безконтактна технологія проведення платежу

Основні показники

Кредитний ліміт на суму від 50 000 грн
до 3 000 000 грн

Пільговий період користування кредитними коштами до 55 днів

Розрахунки за кордоном без комісії за конвертацію

Персональний банкір 24/7

Зручний мобільний додаток RB24

Додаткові переваги

Додаткові переваги

Доступ до лобі-зон 700 аеропортів у 300 містах світу для власників Mastercard World Elite
Як скористатися?
 • Отримати картку PriorityPass у своєму Банку разом з преміум-карткою Mastercard;
 • Перевірити наявність VIP-зали очікування в довіднику або на сайті www.prioritypass.com;
 • Надати картку PriorityPass на вході співробітникам зали очікування.
Персональний цілодобовий асистент для власників Mastercard World Elite.
Основні можливості:
 • Довідка;
 • Вказівки;
 • Ексклюзивні послуги;
 • Проактивні послуги на основі календаря;
 • Послуги персональних нагадувань.
Страховий поліс для подорожуючих за межі України
Медичне страхування:
 • NEW Страхування на лікування захворювання на коронавірус, що включає:
 • Тестування Застрахованої особи на CОVID-19, якщо є підозра на захворювання;
 • Лікування протягом 14 днів;
 • Відшкодування витрат на дострокове повернення Застрахованої особи до України за дозволом лікарів або якщо Застрахована особа не могла повернутися в строк за станом здоров’я, що підтверджено висновком лікаря. Страховик оплачує витрати на проїзд залізничним, автомобільним та/або морським транспортом першим класом, або літаком економічним класом.
 • Страхування медичних витрат, включаючи невідкладну медичну допомогу, амбулаторне та стаціонарне лікування, стоматологічну допомогу, транспортування та медичну евакуацію;
 • Програма страхування з покриттям, в т.ч. якщо мета подорожі включає активний відпочинок, аматорський, професійний, екстремальний спорт та зимові види спорту.
Страхування фінансових ризиків, страхова сума – еквівалент 2000 доларів США
Страховий поліс дійсний для операцій по картці, здійснених у будь-якій точці світу, та включає:
 • Несанкціоноване використання картки Клієнта третіми особами при її втраті;
 • Отримання третіми особами готівкових коштів з Банку шляхом копіювання підпису Клієнта на платіжних документах;
 • Отримання третіми особами готівки з рахунку Клієнта, коли під загрозою насилля над собою або близькими Клієнт змушений передати свою картку та повідомити зловмисникам PIN-код;
 • Зняття грошових коштів з рахунку картки, в результаті отримання інформації від Клієнта шляхом шахрайських дій або використання підробної картки (фішинг, скіммінг).
Безкоштовні аеропорт-сервіси
від Mastercard в Україні
Перелік сервісів:
 • Перелік сервісів у аеропортах України:
 • Сервіс попереднього замовлення MYDUTYFREE – знижка 15% на товари в магазинах DUTY FREE (*Акція діє в мережі магазинів безмитної торгівлі DutyFree в таких міжнародних аеропортах України: «Київ» (02000, Україна, м. Київ, вул. Медова, 2, аеропорт «Київ»), «Бориспіль» (08307, Україна, Київська обл., м. Бориспіль-7, аеропорт «Бориспіль», термінал Д), «Одеса» (65054, Україна, м. Одеса, аеропорт ЦА) та Азербайджану (Бакинський міжнародний аеропорт імені Гейдара Алієва);
 • Доступ до бізнес-залів Mastercard Lounge в аеропортах світу (Прага, Відень, Будапешт, Бухарест, Тбілісі, Батумі, Москва, Санкт-Петербург, Кишинів).

Привілеї від наших партнерів в Україні та за кордоном:

Знижка 15% при відвіданні найбільшого боулінг-клубу «Панорама» в центрі міста Дніпро – цікава гра та смачна їжа гарантовані!

Чудовий подарунок та надійна інвестиція! Знижка до 10% на монети іноземного виробництва, представлених у відділеннях РАДАБАНК

Безкоштовна участь у преміальному клубі Hertz Gold Plus Rewards – особливі умови та знижки на прокат автомобілів у 8500 пунктах прокату в більше ніж 147 країнах світу

Особливі привілеї та знижки від компаній-партнерів в Україні: брендових бутиків, модних ресторанів, всесвітньо відомих готелів, салонів краси та ін.

Тарифи для VIP-клієнтів пакет «Еліт»

Часто задавані питання про Пільговий період

Що таке пільговий період?

У кредитних карт в преміальних пакетах РАДАБАНК є пільговий період користування, під час якого Ви можете користуватися кредитними коштами безкоштовно. Це означає, що, якщо Ви погасите кредит протягом пільгового періоду, Вам не доведеться платити за цим кредитом ніяких відсотків за користування.

Які операції враховуються в пільговому періоді?

У пільговому періоді враховуються всі видаткові операції з карти – зняття готівки, оплата картою в магазинах і безготівкові перекази.

Який пільговий період у преміальних карток в пакетах?

У карток пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Це означає, щоб не платити відсотки, Вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця, наступного за тим, в якому Ви скористалися кредитом.

Як працює пільговий період «55 днів»?

Щоб скористатися пільговим періодом, Ви повинні внести суму заборгованості минулого та витрати поточного місяця в будь-який день до 25 числа поточного місяця. Пільговий період не діє, якщо на Вашій картці є непогашена заборгованість минулих періодів. У цьому випадку на нові витрати пільговий період поширюватися не буде!
ua

Як погашати овердрафт на преміальної карті в Пакеті «Еліт»

Щомісяця в перший день місяця формується обов’язковий платіж і становить 5% від суми заборгованості (без відсотків) (але не менше 100 грн. і не більше залишку заборгованості), розрахованої на перше число, і підлягає внесенню не пізніше передостаннього операційного дня місяця.

Що включає в себе щомісячний обов'язковий платіж?

Починаючи з місяця, наступного за здійсненням першої операції, Вам необхідно вносити на карту обов’язкові щомісячні платежі, які включають в себе як частину кредиту, так і нараховані відсотки. Погашення заборгованості із внесенням коштів на картковий рахунок здійснюється в наступному порядку: штрафи, пені, прострочені комісії, прострочені відсотки, прострочений кредит, нараховані комісії, нараховані відсотки, заборгованість за кредитним лімітом.

Консультація VIP-менеджера

Ваш персональний банкір з готовністю надасть повну консультацію щодо преміальних програм та підбере оптимальні умови обслуговування.