Запах грошей

01 Квітня
2016 р.

Існує думка, що гроші не пахнуть ... Pecunia non olet - крилатий латинський вираз. Слова, які приписують імператору Веспасіану, нібито сказані ним після отримання грошей від податку на громадські вбиральні Риму і звернені до його сина Тита, який висловив невдоволення з цього приводу.

Фахівці роздрібного бізнесу ПАТ «АБ «РАДАБАНК» провели дослідження, метою якого було підтвердження виразу, що гроші не пахнуть. Методом прямого інтерв`ю клієнтів РАДАБАНКУ, було опитано 10 000 осіб в містах Дніпропетровськ, Київ, Одеса, Львів, Запоріжжя та Новомосковськ. Статистична похибка даного дослідження становить 0,1%.

Яке ж було здивування ... втім, наведемо спочатку результати дослідження. Отже,

- 90% опитаних категорично не погодилися з цим твердженням, при чому з них:

  • 60% могли розрізняти запах позикових коштів і тих, які розміщуються на депозитах;
  • 30% могли по запаху визначати валюту;
  • 10% могли розрізняти рід операцій (грошові перекази, комунальні платежі, валютообмінні операції, поповнення зарплатної карти, ВІП обслуговування і таке інше.).

- 5% не змогли відповісти до моменту вчинення фінансової операції. Після здійснення операції - змогли точно визначити відтінки запаху конкретної операції.

- 4% послалися на банківську таємницю і відмовилися відповідати.

- 1% опрошенних погодилися, що дійсно запах у грошей відсутній. Після деякого часу вони зізналися, що у них просто нежить.

Яке ж було здивування ...

Цього року РАДАБАНК продовжить радувати своїх клієнтів вишуканими ароматами фінансових послуг.

Всі геніальні композиції ароматів наших продуктів Ви можете відчути у відділеннях банку, з описом фінансових запахів Ви можете ознайомитися на сайті.

 

ПАТ «АБ «РАДАБАНК» - ваш банк необмежених можливостей!

Читайте також:
Наверх