«Дабл - Вояж» від РАДАБАНКУ - краще рішення для тих, хто часто подорожує!

15 Квітня
2016 р.

У наше століття сучасних технологій уявити собі життя без банківської картки вже неможливо. У поїздці за кордон добре мати не готівку, а платіжну картку. Переваги карти очевидні  - не потрібно возити з собою великі суми грошей, декларувати їх на митниці, не потрібно турбуватися про збереження своїх коштів. Картка зручно розміщується в гаманці, не займаючи багато місця і нею комфортно розплачуватися за товари та послуги.

Одне з популярних питань у мандрівників - яку картку краще вибрати, Visa або MasterCard? Все дуже просто. Visa - це американська платіжна система і її основною валютою вважається американський долар, тобто всі операції, пов`язані з конвертацією будуть проходити через долар. MasterCard - європейська, але конвертації можуть проходити як через євро, так і через долар, в залежності від країни перебування. Тобто побутує думка, що картою Visa вигідніше розплачуватися в Америці, а карткою MasterCard - в Європі.

Для своїх клієнтів РАДАБАНК спрощує умови і пропонує пакет послуг для тих, хто часто подорожує «Дабл-Вояж» - Visa і MasterCard в одному розрахунковому рахунку. Все геніальне - просто! Ви поповнюєте один рахунок і користуєтеся тією карткою, якою вигідніше в країні перебування. Крім зручності та економії, у вас є можливість оформити додаткові послуги: страховий поліс та картку «Консьєрж-сервіс».

Більш детальну інформацію про пакет послуг «Дабл-Вояж» ви можете дізнатися на сайті або зателефонувавши за номером:

(0562) 38-30-30

Читайте також:
Наверх