Квартальний звіт роботи банку та підняття корпоративного духу співробітників ПАТ «АБ «РАДАБАНК»

21 Квітня
2016 р.

15-16 квітня відбувся квартальний звіт і підведення підсумків роботи відділень РАДАБАНКУ.

I квартал 2016 року, безсумнівно, був відзначений, як квартал напруженої праці, динамічного та якісного зростання всіх показників і, як наслідок, високоефективним періодом діяльності. Перед начальниками відділень стояли непрості завдання - реалізувати поставлені цілі, виконати плани і розвивати бізнес.

Всі відділення впоралися на «відмінно», але особливо хочеться відзначити переможців:

  • Кубок «Переможця»  за найбільший приріст за пасивами - відділення № 7 м.Одеса;
  • Кубок «Ніка»  за найбільший приріст чистого комісійного доходу - відділення №8 м.Київ;
  • Кубок «Гордість РАДАБАНКУ» - за продаж флагманського продукту «Преміум класу» - відділення № 13 м.Львів.

Щиро вітаємо переможців!

Одним з важливих чинників успішної роботи банку є людські взаємини, побудовані на принципах поваги, взаємної довіри та чуйності. Всі співробітники банку представляють цінність, тому що робота кожного, незалежно від посади, впливає на зростання акціонерної вартості і виконання загальних стратегічних цілей.

Для повноцінного використання співробітниками свого професійного потенціалу РАДАБАНК регулярно проводить заходи щодо підвищення мотивації персоналу, а також заходи, спрямовані на розвиток корпоративної культури.

Так, 08.04.2016р. пройшов турнір з боулінгу в боулінг-клубі «Панорама», в якому взяло участь 12 команд із співробітників головного банку, а 15.04.2016р. - фінал турніру між співробітниками головного офісу та співробітниками регіональних відділень. Як завжди, перемогла - дружба! Пишаємося нашим колективом.


ПАТ «АБ «РАДАБАНК» - ваш банк необмежених  можливостей!

Читайте також:
Наверх