fbpx

Нова срібна монета Монетного двору Майєра — вже у відділеннях РАДАБАНК

РАДАБАНК пропонує срібну монету «Кролик» Монетного двору Майєра. Гооловні герої багатьох казок, мультфільмів та дитячих історій, кролики — улюблені персонажі в усьому світі. Кролик втілює миролюбність та невинність.

Кролик біля букету польових квітів на цій монеті є вражаючою ілюстрацією реалістичного тривимірного ефекту, якого можна досягти за допомогою технології smartminting. Удосконалений цифровий кольоровий друк робить цю монету незрівнянним предметом колекціонування з преміальними характеристиками і подарунком народженим в рік Кролика.

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК увійшов до трійки офіційних дистриб’юторів НБУ і є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України.