Інформація про Банк

Шановні пані та панове!

Ласкаво просимо на корпоративний веб-сайт АТ "АБ "РАДАБАНК", де Ви зможете ознайомитися з історією, послугами та напрямками діяльності нашого банку.

Я сподіваюся, що інформація, яку Ви знайдете на нашому сайті, допоможе Вам у здійсненні всіх задуманих Вами планів і допоможе зробити Ваше життя комфортнішим. Ми із задоволенням пропонуємо Вам кваліфіковану консультацію і готові допомогти приватним особам, підприємствам, а також суб`єктам малого та середнього бізнесу в підборі найбільш підходящих і зручних банківських продуктів і послуг!

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "РАДАБАНК" працює на українському ринку з 1993 року.

АТ "АБ "РАДАБАНК" ставить перед собою стратегічну мету - визначення і посилення лідируючих позицій у секторі банківських послуг як для малого і середнього бізнесу, так і для приватних осіб. Встановлення з клієнтами довгострокових та взаємовигідних відносин, заснованих на розумінні потреб та індивідуальному підході до їх задоволення. Хочу запевнити Вас, що, обравши співпрацю з нашим банком, Ви переконаєтеся в якісному міжнародному рівні сервісу і кваліфікованому підході наших співробітників до Вас, як до клієнта "РАДАБАНК".

Ми гарантуємо Вам стабільність і надійність і будемо раді бачити Вас в РАДАБАНК!


З повагою,

Стоянов Сергій Борисович

Голова Правління 
АТ "АБ "РАДАБАНК"

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами: + 38 (0562) 38 76 60.

 

Наверх