Про банк

  

Шановні пані та панове!


Ласкаво просимо на корпоративний веб-сайт АТ "АБ "РАДАБАНК", де Ви зможете ознайомитися з історією, послугами та напрямками діяльності нашого банку.

Я сподіваюся, що інформація, яку Ви знайдете на нашому сайті, допоможе Вам у здійсненні всіх задуманих Вами планів і зробить Ваше життя комфортнішим.


Ми із задоволенням пропонуємо Вам кваліфіковану консультацію і готові допомогти приватним особам, підприємствам, а також суб`єктам малого та середнього бізнесу в підборі найбільш підходящих і зручних банківських продуктів і послуг!

 

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» працює на українському ринку з 1993 року.


АТ «АБ «РАДАБАНК» ставить перед собою стратегічну мету - визначення і посилення лідируючих позицій у секторі банківських послуг як для малого і середнього бізнесу, так і для приватних осіб. Встановлення з клієнтами довгострокових та взаємовигідних відносин, заснованих на розумінні потреб та індивідуальному підході до їх задоволення.

Хочу запевнити Вас, що, обравши співпрацю з нашим банком, Ви переконаєтеся в якісному міжнародному рівні сервісу і кваліфікованому підході наших співробітників до Вас, як до клієнта "РАДАБАНК".


Ми гарантуємо Вам стабільність і надійність і будемо раді бачити Вас в РАДАБАНК!

З повагою,

Стоянов Сергій Борисович

Голова Правління 

АТ "АБ "РАДАБАНК"

Наверх