fbpx

«Ого на строк»! від РАДАБАНКУ — в ТОП-10 кращих депозитних програм!

Вклад «Ого на строк»! від РАДАБАНКУ попав у ТОП-10 кращих депозитних програм в євро на 6 місяців та займає 4-ю позицію за умовами розміщення серед  більш ніж 30 найбільших українських банків за результатами дослідження  сайту Prostobank.

«Ого на строк»! можна відкрити у гривні, доларах США чи євро на строк овід1 місяця до  2-х років.  Більш детально про умови — за посиланням

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2019 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Станом на 1 січня 2020 р. у 12-ти містах України працює 29 відділень РАДАБАНКУ та планує розширення мережі. АТ «АБ «РАДАБАНК» в 2019 р. отримав 41,2 млн грн чистого прибутку, що більш ніж у 2 рази більше, ніж за попередній рік.