Овердрафт "Лояльний"

Овердрафт "Лояльний" – це швидкий і простий спосіб задовольнити потреби Вашого бізнесу в обігових коштах та надає можливість здійснювати оплату платіжних документів понад коштів на поточному рахунку.

Овердрафт надається клієнтам сегменту Малого та Середнього бізнесу, які обслуговуються в АТ «АБ «РАДАБАНК» понад 12 місяців або мають позитивну кредитну історію за овердрафтом «Йдемо назустріч».

Ліміт овердрафту розраховується на підставі чистих* надходжень (виручки від реалізації товарів або послуг) на поточні рахунки в АТ «АБ «РАДАБАНК». Ліміт встановлюється в сумі до 30% від середньомісячних чистих* надходжень за останні три місяці.

Основні умови та параметри овердрафту "Лояльний":

  • Ліміт кредитування – від 10 до 200 тис. гривень, ліміт розраховується щомісячно на підставі надходжень за останні три місяці
  • Термін фінансування – 12 місяців
  • Термін траншу (безперервної заборгованості) – максимум 30 (тридцять) календарних днів
  • Відсоткова ставка – 15% річних
  • Комісія за встановлення ліміту – 1% від суми ліміту
  • Щомісячна комісія за управління лімітом овердрафту (оплата здійснюється лише за умови користування овердрафтом) – 0,8% від середньомісячного дебетового сальдо по рахунку (від 80 до 1 600 грн)
  • Забезпечення – без застави, під Поруку власника бізнесу.

 

* чисті надходження – надходження виручки від реалізації товарів, надання послуг та від іншої діяльності передбаченої Статутом позичальника. Суми зарахування кредитів, повернення депозитів, фінансової допомоги, перерахування коштів з поточного рахунку клієнта з іншого банку, зарахування  коштів від конвертації (якщо ці кошти зараховані на рахунок не від експортної виручки Клієнта), платежі, що не носять систематичного характеру і  т.п. до розрахунку не включаються.

Наверх