Політика роботи з персоналом

Політика роботи з персоналом

Ми - співробітники РАДАБАНК - команда однодумців, які працюють на спільні цілі і завдання. Запорукою нашого успіху є розуміння важливості внеску кожного співробітника в розвиток бізнесу, їх підтримка і наснага, створення атмосфери цінності і значущості кожного співробітника.

Мы, співробітники Банку:

Професіонали. Кожен з нас знає свою роботу і вміє досягти результату, який необхідний для процвітання клієнта.

Відповідальні. Кожен з нас впевнений, що поставлені завдання, прохання та звернення Клієнтів будуть виконані якісно і в строк. Завдання, які кожен з нас бере на себе, ми виконуємо відповідно необхідного результату.

Ініціативні. Кожен з нас проявляє творчість та ініціативність для досягнення необхідного результату.

Самоорганізовані. Кожен з нас вміє визначати пріоритети у своїй діяльності, ефективно організовувати свій час, ставити перед собою завдання і вирішувати їх. Ми будуємо ефективні комунікації з нашими колегами і клієнтами.

Вміємо працювати в команді. Ми разом працюємо для досягнення спільних цілей і приходимо на допомогу один одному в будь-яких ситуаціях.

Лояльні. Ми любимо справу, якою займаємося, і пишаємося Банком, в якому працюємо.

Ми постійно дбаємо про своїх співробітників. Керівництво компанії створює всі необхідні умови для розвитку особистісного росту співробітників і їхніх професійних якостей.

Якщо Ви хочете працювати в нашій команді - надішліть Ваше резюме на t.fedotova@radabank.com.ua

З Вами обов`язково зв`яжуться у випадку виникнення вакансії, яка буде відповідати Вашим професійним навичкам та досвіду роботи.

Дякуємо за Вашу увагу до нашої компанії!

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами+38 (0562)38 76 88; +38 (0562)38 76 56.

Наверх