fbpx

РАДАБАНК комплексно обслуговує клієнтів — фізичних осіб-підприємців із сфери IT

РАДАБАНК пропонує комплексне рішення обслуговування клієнтів — фізичних осіб-підприємців, які займаються у сфері інформаційних технологій.

Клієнти із сфери IT, які відкрить рахунки у РАДАБАНК, зможуть БЕЗКОШТОВНО:

  • здійснювати платежі в системі РАДАБАНК і в інші банки;
  • відкривати та обслуговувати спеціальні рахунки (для отримання виплат).

Крім того, клієнти РАДАБАНК мають можливість безкоштовного:

  • підключення та обслуговування в системі дистанційного обслуговування;
  • SMS-інформування про рух коштів на рахунку;
  • випуску та обслуговування корпоративної платіжної картки;
  • розрахунку карткою в торгівельній мережи по всьому світу;
  • керування своїми ресурсами не виходячи з дому.

«IТ-ринок — одна з небагатьох галузей, яка демонструє впевнений ріст. РАДАБАНК — клієнтоорієнтований банк та має намір активно розвивати напрямок комплексного обслуговування фізичних осіб-підприємців із сфери IT. Наша мета на найближчий період —  збільшувати частку таких клієнтів у портфелі МСБ», — розповідає Олена Гайдун, начальник департаменту корпоративного бізнесу РАДАБАНК. — Одна з головних умов для оформлення IT-пакету у нашому банку — зареєстрований ФОП, КВЕД якого повинен відповідати сфері діяльності. Якщо КВЕД підходить, то необхідно мати лише паспорт та IНН. На оформлення пакета піде менше години», — резюмує Олена.

 

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований в 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У липні 2019 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. Банк представлений у 11-ти містах України і планує розширення мережі.

АТ «АБ «РАДАБАНК» за результатами 9 міс. 2019 р. отримав прибуток майже 33 млн грн., що на 148% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Отриманий прибуток РАДАБАНК планує направити на збільшення статутного капіталу згідно із графіком капіталізації, до розміру, не менш ніж 300 млн. грн., у строк до 11 липня 2020 року.