fbpx

РАДАБАНК нагадує про оперативне відкриття рахунку в своїх відділеннях за допомогою застосунку Дія

Шановні клієнти! Україна стала першою державою в світі, в якому цифрові паспорти стали повним юридичним аналогом звичайних документів.

Тепер цифрові документи в Дія мають таку саму юридичну силу, як їх пластикові або паперові аналоги. Ви можете відкрити рахунок у РАДАБАНКУ, підтвердивши свою особистість за допомогою цифрових документів у застосунку Дія.

З мобільним застосунком Дія відкрити рахунок Ви можете у кілька кроків. Для цього необхідно лише:

  • відвідати будь-яке відділення РАДАБАНК;
  • авторизуватися в додатку Дія через BankID НБУ;
  • поставити підпис в Договорі.

Така послуга скорочує час соціальних контактів, що дуже важливо під час пандемії.

 

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний, непомітний, людяний.

Дія 2.0 — оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого українці мають змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів і в потрібних життєвих ситуаціях у кілька кліків шерити їхні цифрові копії. Серед них — ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО).

Законопроєкт розроблено за сприяння Програми EGAP, що фінансується урядом Швейцарії та реалізується Фондом Східна Європа, і SURGe за підтримки уряду Канади. Також дякуємо за підтримку Володимиру Зеленському, Денису Шмигалю, Комітету з питань цифрової трансформації, Державній міграційній службі, Міністерству внутрішніх справ.

АТ «АБ «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку банківських послуг як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як для корпоративних клієнтів, так і для приватних осіб. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно із законодавством.

РАДАБАНК отримав  28 млн грн чистого прибутку* за результатами роботи у 2020 році.  При цьому загальний обсяг активів АТ «АБ «РАДАБАНК» зріс за рік більш ніж у півтора рази та досяг на 1 січня 2021 р. майже 2,9 млрд. грн. Портфель кредитів, наданих юридичним та фізичним особам, досяг майже 1,3 млрд грн., що на 17% більше порівняно з аналогічною датою минулого року.

*За попередніми неаудійованими даними