fbpx

РАДАБАНК отримав підтвердження довгострокового кредитного рейтингу

Національне рейтингове агентство «Рюрік» на засіданні Рейтингового комітету, що відбулося 28 травня 2021 р., вчергове підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «АБ «РАДАБАНК» на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Для визначення рейтингової оцінки позичальника НРА «Рюрік» використовував надану АТ «АБ «РАДАБАНК» внутрішню інформацію та квартальну фінансову звітність, а також публічну інформацію та власні бази даних.

У процесі рейтингової оцінки позичальника АТ «АБ «РАДАБАНК» було визначено низку факторів, з повним переліком яких можна ознайомитися на сайті НРА «Рюрік».

Найбільш суттєві фактори, які впливають на рівень кредитного рейтингу:

  • прийнятна диверсифікація клієнтського кредитного портфелю;
  • прийнятна якість клієнтського кредитного портфелю;
  • прийнята валютна структура клієнтського кредитного портфелю;
  • достатній рівень захищеності активів власним капіталом;
  • висока якість портфелю цінних паперів;
  • високий рівень фінансової прозорості та інформаційної відкритості Банку.

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку банківських послуг як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як для корпоративних, так і для приватних клієнтів. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно з законодавством. За підсумками першого півріччя 2020 р. прибуток Банку склав 3 млн 949 тис. грн., обсяг активів перевищив 2,2 млрд грн., обсяг залучених коштів фізичних і юридичних осіб — 1,5 млрд грн.

РАДАБАНК співпрацює з Пенсійним фондом України з 2012 року як уповноважений банк, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, а з 2018 року — як уповноважений банк України, через який здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та  заробітної плати працівникам бюджетних установ.

У листопаді 2020 р. «РАДАБАНК» отримав перемогу в конкурсі Державної казначейської служби України з визначення банків України, які залучатимуться до касового обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів з видачі готівки за чеками органів ДКСУ у 2021–2023 роках.

РАДАБАНК в 2021 р. зайняв 21 місце рейтингу «50 провідних банків України», поліпшивши свої позиції на 4 пункти в порівнянні з 2020 роком і на 10 пунктів у порівнянні з 2019 роком; у жовтні РАДАБАНК визнано банком з найбільшою динамікою росту згідно з результатами XII-го Всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ-2020», організованого Міжнародним Фінансовим Клубом «БАНКИРЪ», а в листопаді 2020 р.  РАДАБАНК увійшов у ТОП-20 digital-банків України за версією журналу Banker.ua.