fbpx

РАДАБАНК пропонує кредит «Обігові кошти на розвиток бізнесу»

З жовтня 2019 р. клієнтам малого бізнесу РАДАБАНК став доступним  кредит «Обігові кошти на розвиток бізнесу».

Якщо ви юридична чи фізичні особа, є суб’єктом підприємницької діяльності та зареєстровані більш ніж 12 місяців тому, ви можете отримати строковий кредит або відновлювальну кредитну лінію.

Кредит видається одноразово чи траншами. Дострокове погашення кредиту — без додаткової комісії, в рамках кредитної лінії ви самостійно регулюєте вибірку ліміту, залежно від специфіки роботи вашого бізнесу. Кошти перераховуються на поточний рахунок або за реквізитами, вказаними в листі позичальника про видачу кредиту.

Сума кредиту може досягати 1,5 млн грн. Кредитування відбувається виключно в регіонах присутності АТ «АБ «РАДАБАНК». Банк представлений в 11-ти містах України і планує розширення мережі. Найближчим часом планується відкриття відділення у Вінниці.

«Ми постійно вдосконалюємо нашу продуктову лінійку, щоб представники малого бізнесу могли вести свою справу простіше та зручніше. Кредитні заявки проходять  через розгляд попередньої заявки, що дозволяє клієнту отримати рішення з мінімальним пакетом документів. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально: погашення вибудовуються з урахуванням сезонності та специфіки бізнесу», — коментує Олена Гайдун, начальник департаменту корпоративного бізнесу АТ «АБ «РАДАБАНК».

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований в 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У липні 2019 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства.

АТ «АБ «РАДАБАНК» за результатами 8 міс. 2019 р. отримав прибуток 27 млн ​​грн., що на 122% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Отриманий прибуток РАДАБАН планує направити на збільшення статутного капіталу згідно із графіком капіталізації, до розміру, не менш ніж 300 млн. грн., у строк до 11 липня 2020 року.