fbpx

РАДАБАНК пропонує золоту монету «Боспорське царство»

Пам’ятна золота монета присвячена Боспорському царству (VI ст. до н.е. – IV ст. н.е.) — одній з античних держав Північного Причорномор’я, яка виникла як об`єднання грецьких міст-колоній на берегах Керченської протоки зі столицею в Пантікапеї, та регулярно карбувало свої монети.

На аверсі монети зображено фрагмент руїн Пантікапею на тлі реконструкції міста, праворуч і ліворуч від якої — сфінкси, рік карбування монети, номінал, Державний Герб та напис «Національний банк України».

На реверсі монети на дзеркальному тлі зображено вітрильник, під яким дельфіни і декоративні меандрові стрічки, що символізують воду, з обох боків – стилізована забудова античного міста, та золота пантікапейська монета статер угорі на рельєфному тлі.

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК увійшов до трійки офіційних дистриб’юторів НБУ і є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України. Сьогодні купити монети можна в відділеннях Банку в 12 містах України — Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Новомосковську, Кривому Розі, а також зробити замовлення  на сайті