fbpx

РАДАБАНК у рейтингу надійності банків України

Dengi.ua проаналізував звітність банків станом на 01.10.2021 року, що опублікована Національним банком України, та склав рейтинги надійності великих, середніх та невеликих банків. До рейтингу надійності середніх та невеликих банків України увійшли банки з активами менш ніж 15 млрд грн та портфелем депозитів фізичних осіб, що складає більш ніж 1 млрд грн.

РАДАБАНК увійшов у ТОП-15 рейтингу надійності середніх та невеликих банків України.

Окрім звітності при складанні рейтингу були враховані наступні параметри:

  • Співвідношення коштів фізичних осіб до власного капіталу. Адже чим більше співвідношення, тим більше шансів, що банк самостійно розрахується з вкладником у разі виникнення проблем;
  • Надійність та репутація акціонерів;
  • Відсутність складнощів із виплатою вкладів;
  • Ставка залучення вкладів у гривні строком на три місяці. Показник оцінювався у зв’язці з українським індексом ставок за вкладами фізичних осіб (Ukrainian Index of Retail Deposit Rates).

За підсумками зрозуміло, що банківський сектор вже адаптувався до змін сучасного світу у зв’язку з коронакризою.

Доходи та прибуток зростають, що відбивається у показниках і фінансових результатах РАДАБАНКу та свідчить по вірно обрану стратегію розвитку.

За матеріалами Dengi.ua.

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку банківських послуг як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як для корпоративних клієнтів, так і для приватних клієнтів. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно з законодавством. За підсумками 10 місяців 2021 р. прибуток банку склав 66,7 млн грн, обсяг залучених коштів фізичних і юридичних осіб — до 4,6 млрд грн.

РАДАБАНК співпрацює з Пенсійним фондом України з 2012 року як уповноважений банк, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, а з 2018 року — як уповноважений банк України, через який здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та  заробітної плати працівникам бюджетних установ.

 У листопаді 2020 р. «РАДАБАНК» отримав перемогу в конкурсі Державної казначейської служби України з визначення банків України, які залучатимуться до касового обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів з видачі готівки за чеками органів ДКСУ у 2021–2023 роках.

 РАДАБАНК у 2021 р. зайняв 21 місце рейтингу «50 провідних банків України», поліпшивши свої позиції на 4 пункти в порівнянні з 2020 роком і на 10 пунктів у порівнянні з 2019 роком; у жовтні 2021 р. РАДАБАНК увійшов у ТОП-20 digital-банків України за версією журналу Banker.ua, а у листопаді 2021 року РАДАБАНК визнано лідером із забезпечення вигідних умов за операціями на Forex згідно з результатами XIІI-го Всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ-2021», організованого Міжнародним Фінансовим Клубом «БАНКИРЪ».

У листопаді 2021 року вчергове НРА «Рюрік» підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг АТ «АБ «РАДАБАНК» на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та визначено рейтинг надійності депозитних вкладів на рівні r4+.