fbpx

РАДАБАНК відкрив сучасний депозитарій у Дніпрі

19 вересня в Дніпрі на вул. Мономаха, 5 почав роботу новий депозитарій РАДАБАНК. Депозитарій має 274 індивідуальні сейфи для зберігання грошових і матеріальних цінностей.

Новий депозитарій РАДАБАНК оснащений за самим останнім словом техніки і відповідає усім вимогам Національного банку України.

«Питання збереження грошей і цінних речей завжди актуальне, тому піклуючись про наших клієнтів, ми відкрили ще один депозитарій, — коментує начальник департаменту приватного бізнесу АТ« АБ «РАДАБАНК» Олена Острініна. — Наші депозитарії максимально надійні, адже ми з усією відповідальністю підходимо до дотримання норм безпеки та вимог НБУ».

Новий депозитарій став четвертим за рахунком в Дніпрі (депозитарій на 100 банківських скриньок вже працює на вул. Мономаха, 5, а також на просп. Слобожанському, 87 і просп. Поля, 46) і 20-м в Банку. По Україні депозитарії працюють у Києві, Запоріжжі, Львові, Тернополі, Одесі, Харкові, Хмельницькому, Черкасах, Кривому Розі та Новомосковську.

«Клієнтам зручно працювати з нами,  — продовжує Олена Острініна. — Новий депозитарій знаходиться у центрі міста Дніпро та має сейфи різних розмірів. Крім цього, наші клієнти можуть користуватися скриньками разом, наприклад, з партнерами по бізнесу або родичами, а, значить, економити на оплаті за оренду».

Депозитарій розташований у відокремленому приміщенні, закритому для звичайних відвідувачів банку, і має окремий вхід, що гарантує клієнту захист і конфіденційність.

Депозитарії РАДАБАНК — це можливість зберігати свої цінності у цілковитій безпеці на вигідних умовах.

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2019 р. увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». У липні 2019 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».