fbpx

РАДАБАНК відкрив ще одне відділення у Харкові

Урочисте відкриття нового відділення РАДАБАНКУ відбулося у Харкові 16 квітня 2021 року. Харківське відділення №37 обслуговуватиме клієнтів за адресою: вул. Греківська, 1.

Основними напрямками роботи відділення є обслуговування рахунків компаній, а також у відділенні можна отримати весь спектр інших банківських послуг: оформити кредити та депозити, скористатися послугою з обміну валют, оплатити комунальні платежі тощо.

«Незважаючи на розвиток діджитальних каналів роботи з клієнтами, банківське обслуговування у відділеннях є значущою частиною нашої діяльності. Ми  створюємо для наших співробітників та клієнтів такі умови, у яких приємно працювати й приємно отримувати послуги. Ми дотримуємося усіх карантинних норм та протиепідеміологічних рекомендацій», — розповів Голова правління АТ «АБ «РАДАБАНК» Андрій Грігель.

Це вже друге відділення РАДАБАНКУ у Харкові та 31-е по всій Україні.

Відділення №37 РАДАБАНКУ працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, час роботи каси — з 9.00 до 17.45, технологічна перерва з 12.30 до 13.30; субота та неділя — вихідні дні.

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК« РАДАБАНК» заснований у 1993 році і працює на ринку як універсальний банк. Стратегія РАДАБАНКУ спрямована на розвиток бізнесу з урахуванням зовнішніх змін, споживчих звичок і попиту. РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, встановлені НБУ згідно з законодавством.

АТ «АБ «РАДАБАНК» отримав  27,7 млн грн чистого прибутку* за результатами роботи у 2020 році.  При цьому загальний обсяг активів АТ «АБ «РАДАБАНК» зріс за рік більш ніж у півтора рази та досяг на 1 січня 2021 р. майже 2,9 млрд. грн. Портфель кредитів, наданих юридичним та фізичним особам досяг майже 1,3 млрд грн., що на 17% більше порівняно з аналогічною датою минулого року.

АТ «АБ «РАДАБАНК» співпрацює з Пенсійним фондом України з 2012 року як уповноважений банк, через який здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, а з 2018 року — як уповноважений банк України, через який здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та  заробітної плати працівникам бюджетних установ.

РАДАБАНК отримав перемогу в конкурсі Казначейства та входить у число шести банків, які залучатимуться до видачі готівки за чеками органів ДКСУ на 2021-2023 роки.

АТ «АБ «РАДАБАНК»  приєднався до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає спрощення доступу підприємств малого та середнього бізнесу до банківського кредитування.

АТ «АБ «РАДАБАНК» регулярно отримує підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Банку на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Банк входить у ТОП-20 digital-банків України за версією журналу Banker.ua, а у березні 2021 р. увійшов у ТОП-3 номінації «Аграрний банк» рейтингу журналу БІЗНЕС.

*За попередніми неаудійованими даними