fbpx

РАДАБАНК здешевить кредити аграріям

РАДАБАНК підписав Меморандум про загальні засади співробітництва з Міністерством економіки, торгівлі та сільського господарства України для реалізації державної програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників.

Підписання Меморандуму — спільний крок Банку та держави зробити кредитні кошти більш доступними для українських сільгосппідприємств для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання.

«Співпраця в рамках державної програми дасть можливість аграріям заробляти більше, бо вони зможуть купувати сучасне обладнання дешевше», — зазначає Олена Гайдун, начальник Департаменту корпоративного бізнесу АТ «АБ «РАДАБАНК». — Програма працює наступним чином: представники аграрного сектору беруть кредит у нашому Банку на придбання техніки чи обладнання, а держава компенсує значну частину його вартості. Тому кредит стає більш доступним та вигідним обом сторонам. Ми зацікавлені у стабільності та успішній роботі наших партнерів і робимо все для того, аби вони  отримували першокласний сервіс та зручну комунікацію», — додала Олена Гайдун.

 

АТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «РАДАБАНК» заснований у 1993 р. і працює на ринку як універсальний банк. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. Клієнти корпоративного бізнесу займають у кредитному портфелі РАДАБАНКА 93%. У 2019 р. РАДАБАНК увійшов до рейтингу «50 провідних банків України». РАДАБАНК виконує всі економічні нормативи, що встановлюються НБУ відповідно до законодавства. У квітні 2020 р. агентство «Рюрик» підтвердило кредитний рейтинг РАДАБАНК на рівні uaАА. Сьогодні працює 29 відділень РАДАБАНКУ у 12-ти містах України. Протягом 2020 року Банк планує розширення мережі, зокрема у Дніпрі та Києві.