fbpx

RADAbox

Ваш надійний помічник для легкого накопичення.

Що таке RADAbox?

Накопичувальний поточний рахунок, що відкривається до поточного рахунку для заощадження коштів та отримання додаткового доходу у вигляді відсотків.

Відкриття рахунку RADAbox безкоштовне;

Валюта на вибір: гривня, долар США, євро;

4% річних на залишок власних коштів у гривні понад 1000,01 грн/ 0,1% в доларах США на залишок більш ніж 300,01 USD / 0,01% в євро на залишок більш ніж 300,01 EUR;

Максимальна сума залишку без обмежень;

Максимальна кількість RADAbox на одного Клієнта – до 10 рахунків в кожній з доступних валют;

Часткове або повне зняття коштів з рахунку RADAbox можливе у будь-який час.

Кошти на рахунку RADAbox гарантуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Як відкрити рахунок RADAbox?

Відкрити рахунок RADAbox до основного карткового рахунку Ви легко можете самостійно у мобільному додатку RB24.

Як поповнювати рахунок RADAbox?

Поповнити рахунок RADAbox можливо з будь-якого власного рахунку у додатку RB24:

Поповнення в RB24.

Ви самостійно перераховуєте кошти з будь-якого власного рахунку. Мінімальна сума поповнення: 50 гривень / 5 доларів США / 5 євро. Можливе поповнення за рахунок кредитних коштів зі стягненням комісії за збільшення суми заборгованості за овердрафтом.

Автоматичне перерахування відсотку від будь-якого поповнення на основний рахунок.

Для цього потрібно в RB24 обрати який відсоток від зарахувань буде перераховано на накопичувальний рахунок RADAbox. Можливо встановити від 1% до 100%. Неможливе виконання за рахунок кредитних коштів. Наприклад, Ви обрали перерахування 10%, тоді при зарахуванні на основний рахунок 5000 грн наступного дня на RADAbox буде зараховано 500 грн.

Щотижневе округлення залишку коштів на основному рахунку.

В RB24 потрібно обрати параметр для округлення: для рахунків в гривні – 100 і 1000, для рахунків в доларах США та євро – 10 і 100. Щопонеділка вранці баланс основного рахунку буде округлено до зазначеного параметра і залишок переведений на RADAbox. Неможливе виконання за рахунок кредитних коштів. Наприклад, баланс рахунку на кінець попереднього дня становить 1295 грн, тому при виборі округлення до 100 грн на RADAbox буде зараховано 95 грн. У випадку вибору округлення до 1000 грн перерахуванню підлягають 295 грн.

Регулярні платежі.

Можливість здійснювати періодичні платежі з власного поточного рахунку / карткового рахунку за вказаними реквізитами у встановленому розмірі. Налаштування регулярних платежів здійснюється в RB24.

Як зняти кошти з рахунку RADAbox?

Ви можете самостійно частково або повністю переказати кошти з RADAbox на основний рахунок у будь-який час. Перерахування на інший рахунок неможливе.
Тарифи RADAbox

Потрібна детальна консультація?

Зателефонуйте в

Контакт-центр

0 800 500 999

*Безкоштовно зі всіх номерів на території України

Або заповніть форму зворотнього зв’язку