fbpx

Поточні рахунки

Розрахунково-касове обслуговування фізичних осіб

Поточний рахунок в Банку дозволяє оперативно здійснювати перекази по Україні та за кордон, а також отримувати на цей рахунок грошові кошти від фізичних та юридичних осіб.

 

Крім того, за допомогою поточного рахунку можна купувати або продавати валюту на Міжбанківському валютному ринку, в тому числі купувати золото або інші екзотичні валюти.

Поточні рахунки незамінні при здійсненні операцій купівлі-продажу нерухомості або інших нотаріальних угодах.

Перелік документів

необхідних для відкриття поточного рахунку:
  • Для резидентів — паспорт або замінюючий його документ, а також довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків;
  • Для нерезидентів — паспорт або замінюючий його документ, а також документ про місце проживання або місце тимчасового перебування фізичної особи в Україні.

ВАЖЛИВО! Українським законодавством забороняється використовувати поточні рахунки фізичних осіб для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Тарифи на поточні рахунки та тарифи на послуги з разрахунково-касового обслуговування клієнтів – фізичних осіб (крім фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність):

Консультація VIP-менеджера

Звертайтесь за телефоном 0 800 500 999, або до свого персонального банкіра

Форма зворотнього зв'язку

Заповніть форму та VIP-менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом