Рахунок умовного зберігання (ескроу)

В рамках стратегічного розширення спектру послуг, які надаються бізнесу, АТ «АБ «РАДАБАНК» пропонує своїм клієнтам послугу відкриття та обслуговування рахунку умовного зберігання ескроу.

Рахунок ескроу – відкритий клієнтові рахунок, на який банк зобов’язується приймати та зараховувати грошові кошти, а також перераховувати ці кошти бенефіціарам або повернути їх клієнту при настанні передбачених договором підстав.

Відкритий в банку рахунок умовного зберігання передбачає операцію з викупу акцій акціонерного товариства у кінцевих бенефіціарів.

В міжнародній практиці здійснення купівлі нерухомості через відкриття рахунку ескроу в банку є найбільш безпечним способом угоди – покупець, розміщуючи, розміщуючи кошти на рахунку в банку, може бути впевнений в їх збереженні до моменту виконання всіх умов операції та підписання документів, у той час як продавець може переконатися в наявності у покупця эцих коштів та можливості здійснення угоди.

Банк, виступаючи ескроу-агентом, за договором може здійснювати наступні операції:

  • зарахування коштів від власника рахунку на ескроу рахунок;
  • перерахування бенефіціару коштів при настанні обставин, визначених договором;
  • повернення коштів власнику рахунку у відповідності до умов договору.

Переваги відкриття рахунку умовного зберігання в АТ «АБ «РАДАБАНК»:

  • відкриття рахунку: для нерезидентів – не тарифікується, для резидентів – 1 грн.;
  • мінімальні фінансові ризики – рахунком керує банк, діючи при цьому відповідно до умов договору та чинного законодавства України;
  • додаткові гарантії – кошти, які розміщені на рахунку, не можуть використовуватися у витратних операціях та зберігаються до моменту виконання зобов’язань;
  • розірвання договору умовного зберігання можливе лише за умови згоди обох сторін – власника рахунку та бенефіціара;
  • на грошові кошти на рахунках ексроу ні за зобов’язаннями банку, ні за зобов’язаннями  однієї зі сторін одговору, не допускається звернення стягнення або накладення арешту.

Тарифи які надаються юридичним особам (крім банків), нерезидентам-інвесторам, фізичним особам-підприємцям. Тарифний пакет «Ескроу»
   
Договір рахунку умовного зберігання (ескроу)
Договір банківського рахунку нерезиденту-інвестору
Наверх