fbpx

Рахунок умовного зберігання (ескроу)

Відкритий Клієнту рахунок, на який Банк зобов’язується приймати та зараховувати грошові кошти, а також перераховувати ці кошти бенефіціарам або повернути їх Клієнту при настанні передбачених договором підстав.

Відкритий в Банку рахунок умовного зберігання передбачає операцію з викупу акцій акціонерного товариства у кінцевих бенефіціарів.

В міжнародній практиці здійснення купівлі нерухомості через відкриття рахунку ескроу в Банку є найбільш безпечним способом угоди – покупець, розміщуючи кошти на рахунку в Банку, може бути впевнений в їх збереженні до моменту виконання всіх умов операції та підписання документів, у той час як продавець може переконатися в наявності у покупця цих коштів та можливості здійснення угоди.

Банк, виступаючи ескроу-агентом,

за договором може здійснювати наступні операції:

Зарахування коштів від власника рахунку на рахунок ескроу

Перерахування бенефіціару коштів при настанні обставин, визначених договором

Повернення коштів власнику рахунку у відповідності до умов договору

Переваги відкриття рахунку умовного зберігання в РАДАБАНК:

  • Відкриття рахунку: для нерезидентів – не тарифікується, для резидентів складає 1 гривню;
  • Мінімальні фінансові ризики: рахунком керує Банк, діючи при цьому відповідно до умов договору та чинного законодавства України;
  • Додаткові гарантії: кошти, розміщені на рахунку, не можуть використовуватися у витратних операціях та зберігаються до моменту виконання зобов’язань;
  • Розірвання договору умовного зберігання можливе лише за умови згоди обох сторін – власника рахунку та бенефіціара;
  • На грошові кошти на рахунках ексроу ні за зобов’язаннями Банку, ні за зобов’язаннями однієї зі сторін договору не допускається звернення стягнення або накладення арешту.
Тарифи, які надаються юридичним особам (крім банків), нерезидентам-інвесторам, фізичним особам-підприємцям. Тарифний пакет «Ескроу»
Договір рахунку умовного зберігання (ескроу)

Залиште заявку на консультацію

Будь-яким зручним способом

Зателефонуйте в

Контакт-центр*

0 800 500 999

Або заповніть форму зворотнього зв’язку