fbpx

Срібна монета «2020 Рік Миші» — уже у відділенні РАДАБАНК

Срібна кольорова монета 1 унція у футляре «2020 Рік Миші» — уже у відділеннях РАДАБАНК.

На реверсі парочка мишенят готується створити стратегічні запаси кукурудзи. Китайський ієрогліф «миша» і надпис англійсько. «Миша 2020» також присутні у дизайні. Там же у відзначено і фірмовий знак «P» Пертського монетного двору. На аверсі монети зображено профіль Королеви Єлизавети II, грошовий номінал та рік випуску 2020.

Монета представлена у презентаційному чорному футлярі-вітрині, має яскраву ілюстровану коробку і супроводжується номерним сертифікатом справжності.

Виберіть свій талісман на 2020 рік! Чекаємо Вас у наших відділеннях!

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК увійшов до трійки офіційних дистриб’юторів НБУ і є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України. Сьогодні купити монети можна в відділеннях Банку в 12 містах України — Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Новомосковську, Кривому Розі, а також зробити замовлення  на сайті