fbpx

Срібна монета на щастя «Слоник» чекає Вас у відділеннях РАДАБАНК

Срібна монета на щастя «Слоник» с позолоченим слоником у внутрішній капсулі у футлярі очікує свого власника у РАДАБАНК.

З усіх «щасливих» символів слон, мабуть, найвідоміший. У багатьох культурах світу серед істот, які найбільше поважають, слон займає особливе місце.

Особливою містичною силою наділялися зображення слона з піднятим наверх хоботом, що притягує позитивну енергію.

Саме таке зображення відчеканено Монетним двором Польщі на срібній монеті серії «Монети на щастя».

«Слоник» стане хорошим подарунком людям, які займаються бізнесом, для укріплення їхніх лідерських позицій і привернення удачі; спортсменам — для здобуття завзятості і концентрації на результаті; сімейним парам — для залучення багатства в дім; літнім людям — для зміцнення здоров’я і довголіття. Ця монета стане гарним талісманом, що зберігає власника від життєвих негараздів.

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК увійшов до трійки офіційних дистриб’юторів НБУ і є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України. Сьогодні купити монети можна в відділеннях Банку в 12 містах України — Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Новомосковську, Кривому Розі, а також зробити замовлення  на сайті