fbpx

Срібну монету «Мишенятко» можна придбати у відділеннях РАДАБАНК

Срібну монету в футляре Мишенятко можна придбати у відділеннях РАДАБАНК

На реверсі монети зображено кольорове мишенятко, яке їсть сир на гарно запакованому подарунку. Китайський символ «Миша», напис «Рік Миші» і знак «P» Пертського монетного двора також включено у дизайн. На аверсі монети зображено профіль Королеви Єлизавети II, а також грошовий номінал.

Монета розміщена у класичному футлярі-вітрині з прозорою кришкою. Крім того, монета запакована в ілюстровану коробку та супроводжується номерним сертифікатом справжності.

Монета з символом року, що приходить — кращий подарунок! Чекаємо Вас у наших відділеннях!

 

АТ «АБ «РАДАБАНК» був першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет і банківських металів Австралійського монетного двору в місті Перт, продає оригінальні монети Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з найбільшими монетними дворами світу. РАДАБАНК увійшов до трійки офіційних дистриб’юторів НБУ і є першим комерційним банком, в якому представлений найширший асортимент пам’ятних монет і сувенірної продукції Національного банку України. Сьогодні купити монети можна в відділеннях Банку в 12 містах України — Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Новомосковську, Кривому Розі, а також зробити замовлення  на сайті