Термінові перекази

Термінові грошові перекази – легкий і доступний спосіб відправити кошти з одного куточка планети в інший без необхідності відкриття банківського рахунку.

У відділеннях ПАТ «АБ «РАДАБАНК» ви можете відправити гроші через міжнародні системи грошових переказів, такі як:


 

Система грошових переказів Western Union працює на ринку фінансових послуг понад 150 років.

 

Скористатися послугами компанії можливо через широку мережу обслуговування, що налічує більше 486 тисяч пунктів у більш ніж 200 країнах.


Тарифи Western Union


 

Компанія MoneyGram International, одна із світових лідерів у галузі грошових переказів, обслуговує грошові перекази у всьому світі та оплату рахунків у США. Світова мережа відділень MoneyGram налічує більш ніж 321 000 відділень.

 

Партнерами компанії є національні поштові служби, фінансові заклади та найбільші торгівельні мережі у 198 країнах світу. В Україні мережа MoneyGram налічує більш ніж 14 000 відділень.

 

Розрахувати тариф

 

Міжнародна система термінових грошових переказів RIA Money Transfer має мережу з 314 000 пунктів обслуговування в 144 країнах Європи, Америки, Азії та Африки. Повний список країн і перелік пунктів обслуговування - на сайті.

  

RIA є однією з найпопулярніших систем переказів в Україну з США, Канади, Італії, Португалії та Іспанії.

  

Валюта переказів RIA - євро та долари США. Перекази здійснюються по безадресній технології.

  

Здійснити переказ RIA можна у будь-якому зручному для Вас відділенні ПАТ «АБ «РАДАБАНК».


Тарифи RIA


 

Welsend – це міжнародна система грошових переказів фізичних осіб, яка дозволяє швидко, надійно і вигідно здійснити перекази, як по території України, так і за її межі, а саме: в Грузію, Вірменію, Таджикистан, Молдову.

   

Завдяки інтеграції Welsend та IntelExpress можливо відправляти та отримувати грошові перекази в 32 країнах світу. Так, грошові перекази Welsend тепер доступні в Албанії, Великобританії, Бельгії, Румунії, В’єтнамі, Греції, Китаї, Вірменії, Філіппінах, Грузії, Бангладеш, Ізраїлі, Іспанії, Казахстані, Швеції, Данії, Болгарії, Німеччині, Індонезії, Ірландії, Італії, Марокко, Молдові, Монголії, Нідерландах, Росії, Словаччині, Туреччині, Франції, Чехії, Швейцарії та Португалії.

 

 


 

Міжнародна платіжна система Welsend завдяки співпраці з Sigue Money Transfer запровадила інтеграційні грошові перекази і розширила свою географію присутності у 120 країнах світу.

 

Після здійснення грошового переказу одержувач вже через кілька хвилин може забрати свої кошти, як би далеко він не перебував від відправника.

 

На даний момент користувачі системи можуть тільки отримувати гроші в інтеграційній системі в доларах США і євро.

 


Система Welsend представлена в 2500 пунктах обслуговування клієнтів в 1550 містах України, Грузії, Вірменії, Таджикистану.

 

 

Здійснити перекази в системі Welsend можливо в чотирьох валютах: гривня, долар США, Євро та російський рубль.

 

 

Тарифи Welsend

 

Платіжна система IBOX MONEY TRANSFER - це миттєві перекази по території України. Однією з основних переваг системи «IBOX MONEY TRANSFER» є її «безадресність». Перекази здійснюються в гривні.

 

Тариф на здійснення переказів:

  • по території України - 0,5% від суми грошового переказу, мінімум 10 грн. 

Отримати детальну інформацію про системи грошових переказів

Наверх