Система грошових переказів Western Union працює на ринку фінансових послуг більше 150 років. Скористатися послугами компанії можливо через велику мережу обслуговування, яка налічує більше 500 000 пунктів у більше ніж 200 країнах.
Номер переказу складається з 10 цифр. Наприклад: 2587789131.
В межах України відправка і отримання переказу здійснюється тільки в гривнях. Відправка за кордон та отримання з-за кордону здійснюється в гривні, доларах США, євро та російських рублях.
Статус переказу можна перевірити на сайті WESTERN UNION за наявністю контрольного номера переказу. Якщо контрольний номер відсутній, статус переказу можна дізнатись ввівши номер телефону відправника або ім’я відправника та отримувача, суму, валюту та дату переказу.
Всі реквізити заповнюються латинськими літерами.
Відправнику треба звернутись до відділення, де був відправлений переказ. Можна відкоригувати у переказі ПІБ отримувача, Штат (якщо переказ відправлено до США)/країну отримувача.
Повернення переказу робиться у відділенні, де був відправлений переказ. Треба враховувати, що комісія за переказ повертається тільки у випадку, якщо повернення переказу було в день відправки або за рішенням системи грошових переказів.
Перекази доступні до сплати протягом 45 календарних днів. Більше 45 днів – в архіві системи.
Компанія MoneyGram Payment Systems, Inc. – один із світових лідерів у галузі грошових переказів, обслуговує грошові перекази по всьому світу. Світова мережа відділень MoneyGram налічує більше 350 000 відділень. Партнерами компанії є національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торговельні мережі у більше ніж 200 країнах світу.
Номер переказу складається з 8 цифр. Наприклад: 69877891.
Відправка та отримання переказів здійснюється в доларах США та євро.
Знайти пункти відправлення та перевірити статус переказу за наявністю контрольного номера можна на сайті moneygram.ua.
Всі реквізити заповнюються латинськими літерами або з використанням функції «Транслитерация RU->EN»
Відправнику треба звернутись до відділення, де був відправлений переказ. Можна відкоригувати у переказі ПІБ отримувача.
Повернення переказу робиться у відділенні, де був відправлений переказ. Комісія за переказ повертається Клієнту.
Перекази доступні до виплати протягом 45 календарних днів.
Система Welsend – це міжнародна система грошових переказів, яка дозволяє швидко, надійно та вигідно здійснити перекази як по території України, так і за її межами.
За допомогою Системи Welsend можна як надіслати, так і отримати переказ. Система представлена на території України та за її межами.
За допомогою веб-сайту www.perekaz24.eu Ви можете безготівково відправляти перекази з країн Європейського Союзу та інших країн (Польща, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія, Словаччина, Франція, Австрія, Бельгія, Греція, Естонія, Литва, Латвія, Словенія, Кіпр, Мальта, Люксембург, Фінляндія, Нідерланди, Ірландія, Сан-Маріно, Ватикан, Монако тощо) та отримувати їх готівкою у пунктах обслуговування клієнтів АТ «АБ «РАДАБАНК» або на платіжні картки, емітовані АТ «АБ «РАДАБАНК».
Контрольний номер переказу містить цифри, символи та латинські літери.
В межах України відправка і отримання переказу здійснюється тільки в гривнях. Відправка за кордон та отримання з-за кордону здійснюється в доларах США та євро.
Перекази доступні до виплати протягом 30 календарних днів.
Відправнику треба звернутись до відділення, де був відправлений переказ. Можна відкоригувати в переказі ПІБ отримувача.
Повернення переказу робиться у відділенні, де був відправлений переказ. Комісія за переказ повертається Клієнту, якщо повернення було у день відправки переказу.
Звернутися до найближчого відділення РАДАБАНКУ. Повідомити оператору суму, валюту, країну одержання переказу та ПІБ одержувача. Підписати заявку на відправлення переказу та внести грошові кошти в касу. Після цього можна повідомити одержувачу контрольний номер переказу.
Звернутися до РАДАБАНКУ, надати оператору паспорт та повідомити деталі переказу: систему переказу, контрольний номер, суму, валюту, ПІБ відправника та країну відправлення. Далі підписати заяву на отримання переказу та забрати в касі грошові кошти.
• Переказ без підтверджуючих документів з поточного рахунку в іноземній валюті або без його відкриття (за бажанням Клієнта) можливий на суму, що в еквіваленті не перевищує 399 999,99 грн в один операційний (робочий) день;
• Переказ з поточного рахунку в іноземній валюті, на суму, що в еквіваленті перевищує 400 000,00 грн, в один операційний (робочий) день можливий виключно за наявністю підтверджуючих документів;
• Виплата переказу без відкриття рахунку в один операційний (робочий) день, якщо сума переказу (переказів) не повинна перевищувати в еквіваленті 399 999,99 грн;
• З поточного рахунку переказ виплачується у випадках, коли сума переказу, що надійшов в один операційний день, перевищує в еквіваленті 400 000,00 грн;
• Перекази в межах України виплачуються без відкриття рахунку та виключно в гривнях. Комісія за переказ/виплату переказу як на території України, так і за кордон здіймається виключно в гривнях.
• Копія декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) з відміткою контролюючого органу України про її отримання (для податкових резидентів України);
• Копія декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру/декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або органу місцевого самоврядування, отриманої, зокрема з Єдиного державного реєстру декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що формується та ведеться Національним агентством з питань запобігання корупції;
• Копія податкової декларації (декларації про доходи) з відміткою контролюючого органу іноземної країни про отримання (для нерезидентів України) (за наявності);
• Договір купівлі-продажу майна;
• Договір дарування, свідоцтво про право на спадщину, за умови підтвердження джерел для спадщини;
• Протокол зборів акціонерів з рішенням про виплату дивідендів;
• Довідка про доходи з місця роботи разом з формою 1ДФ та ін.;
• Договори (контракти), Рахунки-фактури, листи-розрахунки;
• Документи про родинні стосунки (батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, бабуся, дід, прабаба, прадід, онуки, правнуки, брат, сестра (повнорідні та не повнорідні), двоюрідні брати і сестри, тітка, дядько, племінниця, племінник, усиновлювач, усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням, чоловік, дружина);
• Запрошення (виклики);
• Листи адвокатів чи нотаріусів іноземних країн;
• Листи-повідомлення юридичних осіб-нерезидентів, повноважних органів іноземних країн та інші підтвердні документи, що використовуються в міжнародній практиці;
• Позовні заяви.
Зателефонуйте в
*Безкоштовно зі всіх номерів на території України
Або заповніть форму зворотнього зв’язку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами для надання повної інформації