fbpx

Системы денежных переводов

Термінові грошові перекази

У відділеннях РАДАБАНК

Ви з легкістю можете відправити кошти через міжнародні системи грошових переказів, такі як:

Western Union

Система грошових переказів Western Union працює на ринку фінансових послуг більше 150 років. Скористатися послугами компанії можливо через велику  мережу обслуговування, яка налічує більше 500 000 пунктів у більше ніж 200 країнах.

MoneyGram Payment Systems, Inc.

Компанія MoneyGram Payment Systems, Inc. – один із світових лідерів у галузі грошових переказів, обслуговує грошові перекази по всьому світу. Світова мережа відділень MoneyGram налічує більше 350 000 відділень. Партнерами компанії є національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торговельні мережі у більше ніж 200 країнах світу.

RIA money transfer

Платіжна організація CONTINENTAL EXCHANGE SOLUTIONS, INC. – третя за величиною в світі система грошових переказів для фізичних осіб.

Входить у групу Euronet Worldwide та має мережу більше 350 000 пунктів обслуговування в 151 країні Європи, Америки, Східної Азії та Африки. RIA є найпопулярнішою системою переказів в Україну з США, Канади, Італії, Португалії та Іспанії.

Welsend

Система Welsend – це міжнародна система грошових переказів, яка дозволяє швидко, надійно та вигідно здійснити перекази як по території України, так і за її межами.

За допомогою Системи Welsend можна як надіслати, так і отримати переказ. Система представлена на території України та за її межами.

За допомогою веб-сайту www.perekaz24.eu Ви можете безготівково відправляти перекази з країн Європейського Союзу та інших країн (Польща, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія, Словаччина, Франція, Австрія, Бельгія, Греція, Естонія, Литва, Латвія, Словенія, Кіпр, Мальта, Люксембург, Фінляндія, Нідерланди, Ірландія, Сан-Маріно, Ватикан, Монако тощо) та отримувати їх готівкою у пунктах обслуговування клієнтів АТ «АБ «РАДАБАНК» або на платіжні картки, емітовані АТ «АБ «РАДАБАНК».

IBOX MONEY TRANSFER

Платіжна система IBOX MONEY TRANSFER — це миттєві перекази по території України. Однією з основних переваг системи є її «безадресність». Перекази здійснюються в гривні.

Тариф на здійснення переказів по території України: 0,5% від суми грошового переказу, мінімум 10 грн.

Залишились питання?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом

Зателефонуйте в

Контакт-центр*

0 800 500 999

*Безкоштовно зі всіх номерів на території України

Або заповніть форму зворотнього зв’язку

    Наш менеджер зв’яжеться з Вами для надання повної інформації