Тарифи РКО для Бізнес Клієнтів

  

Банк пропонує Бізнес Клієнтам (юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, та фізичним особам які ведуть незалежну професійну діяльність) різноманітні тарифні пакети на розрахунково-касове обслуговування, наповнення банківськими послугами та продуктами, які залежать від об’ємів платежів та розмірів Вашого бізнесу.

Тарифна політика Банку заснована на принципі надання якісних послуг і базується на гнучкості банківських тарифів, їх оперативне використання при виконанні банківських операцій, в індивідуальному підході до обслуговування клієнта.

Відкривши поточний рахунок в АТ «АБ «РАДАБАНК» Ви отримуєте:

  • Безкоштовні (пільгові) платежі в інші Банки
  • Безкоштовні платежі в системі АТ «АБ «РАДАБАНК»
  • Безкоштовне відкриття та обслуговування спеціальних рахунків (для отримання виплат)
  • Безкоштовне підключення та обслуговування в системі дистанційного обслуговування WEB-банкінг
  • Безкоштовне СМС-інформування про рух коштів на рахунку
  • Безкоштовний випуск та обслуговування корпоративної платіжної карти

Тарифні пакети Start, Basic, Lux, Extra на банківські послуги з розрахунково-касового обслуговування юридичних осіб (крім банків), фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які провадять професійну незалежну діяльність у національній грошовій валюті України  
Загальні тарифи на банківські послуги з розрахунково-касового обслуговування юридичних осіб (крім банків), фізичних осіб-підприємців, та фізичних осіб, які провадять професійну незалежну діяльність у національній та іноземній валютах  
Тарифи на послуги, що надаються юридичним особам-нерезидентам та нерезидентам-інвесторам при проведенні операцій в національній валюті. Тарифний пакет «Іnvestment»
 
     
     
Тарифи на послуги, що надаються юридичним особам (крім банків) та фізичним особам-підприємцям при проведенні операцій в іноземній валюті. Тарифний пакет «Біржовий»  
Тарифи на банківські послуги з розрахунково-касового обслуговування суб’єктів господарювання: юридичних осіб (крім банків), фізичних  осіб - підприємців у банківських металах. Тарифний пакет «Golden Star»  
Тарифи на послуги, що надаються юридичним особам нерезидентам-інвесторам при проведенні операцій в іноземній валюті. Тарифний пакет «Інвестор-валюта»  
     
     
Тарифи на послуги за кредитними операціями, які надаються юридичним особам (крім банків) та фізичним особам-підприємцям в національній валюті України. Тарифний пакет «Базовий»  
Тарифи на банківські послуги з розрахунково-касового обслуговування юридичних осіб (крім банків) та фізичних осіб - підприємців у національній грошовій валюті України. Тарифний пакет «Кредитний»  

Архів тарифів

Контакти для детальної інформації

Наверх