Поточні рахунки

 

Пропонуємо вам скористатися послугами АТ «АБ «РАДАБАНК»  з відкриття та обслуговування поточних рахунків фізичних осіб - у національній, іноземних валютах (USD/EUR/GBP/RUB/PLN) та банківських металах.


Поточний рахунок у банку дозволить швидко і без значних витрат на комісійні винагороди здійснювати перекази по Україні та за кордон, а також отримувати на цей рахунок грошові кошти від фізичних та юридичних осіб.

Для відкриття поточного рахунку Вам необхідно звернутися у відділення банку і укласти договір на відкриття та ведення поточного рахунку.

Для зручності та оперативного обслуговування клієнтів використовується система віддаленого управління банківським рахунком Web-банкінг.

Перелік документів, необхідних для відкриття поточного рахунку:

  • для резидентів - паспорт або замінюючий його документ, а також довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків
  • для нерезидентів - паспорт або замінюючий його документ, а також документ про місце проживання або місце тимчасового перебування фізичної особи в Україні
  • Українським законодавством забороняється використовувати поточні рахунки фізичних осіб для проведення операцій, пов`язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

 

Тарифи банку

 

Отримати детальну інформацію про відкриття та обслуговування поточних рахунків

Наверх