fbpx

Тенденції сучасного ринку платіжних карток – експерт РАДАБАНКу

Prostobank.ua дізнавався в експертів, що нового пропонують банки клієнтам на ринку платіжних карток та його тенденції. Начальник управління карткового бізнесу АТ «АБ «РАДАБАНК» Тетяна Дегтярьова розповіла про основні банківські продукти, новинки та про напрямок розвитку банку в цьому сегменті.

«До якого визначення платіжної картки ми звикли? Платіжна картка – це інструмент для управління рахунком. Але в наш час, це вже не просто інструмент, а дещо більше. Платіжна картка – це поєднання банківських продуктів та цифрових технологій», – розповідає Тетяна.

Основний тренд та тенденція сучасного ринку – діджиталізація та розвинення дистанційних каналів обслуговування клієнтів. Цей процес передбачає постійний рух.

«Наш банк сконцентрований на розширенні сервісів та послуг карткового бізнесу. Адже це одна з пріоритетних задач нинішнього ринку. Поки ми не впроваджуємо нові послуги, ми трансформуємо внутрішні процеси. Основна мета полягає в діджиталізації не тільки карткового бізнесу, а й усіх бізнес-процесів у банку. Це і є розширення можливостей платіжних карток. Тому всі наші нові послуги й розробки – це постійне вдосконалення та трансформація», – зазначила Тетяна Дегтярьова.

На сьогодні РАДАБАНК пропонує своїм клієнтам різноманітний спектр платіжних карток на будь-який стиль життя:

  • RADACARD – універсальна картка, яка поєднує в собі всі функції, що необхідні сучасній людині;
  • Електронний гаманець – ідеальний інструмент для накопичення та примноження коштів з вільним доступом до них у будь-який час.
  • Пенсійна картка – підійде для отримання пенсійних та соціальних виплат з функцією нарахування відсотку на залишок власних коштів.
  • Віртуальна картка «Вільний INTERNET» – виключно для розрахунків у мережі інтернет, при цьому наявність самої картки не потрібна.
  • Депозитна картка – оформлюється до депозитного договору та дає можливість користуватися відсотками за депозитом, які нараховуються на картку.
  • Преміальні картки Mastercard Platinum та World Elite – відкривають можливість користування VIP-сервісами та унікальними привілеями для тих, хто цінує комфорт та час.

Окрім цього з карткою від РАДАБАНКу Ви отримаєте можливість встановлення овердрафту та підключення сервісу RADAbox, який допоможе у накопиченні коштів. А з мобільним додатоком RB24 Ви зможете керувати Вашими фінансами онлайн.

Обрати свою картку від РАДАБАНКу можна за посиланням.

За матеріалами Prostobank.ua.