ТІП-ТОП / ТІП-ТОП НА ТЕРМІН

 

Депозит «ТІП-ТОП» / Депозит «ТІП-ТОП» НА ТЕРМІН - класичний вклад з виплатою процентів щомісячно.

Приймається в національній валюті , доларах США, євро.

Мінімальна сума вкладу для депозиту:

 • 1 000 гривень;
 • 100 доларів США;
 • 100 євро.

Термін залучення - від 1 місяця до 2 років

Відкрити «ТІП-ТОП» / «ТІП-ТОП» НА ТЕРМІН депозит буде цікаво вкладникам, які хочуть отримувати дохід щомісяця за високими відсотковими ставками. Цей вид депозиту характеризується великим діапазоном термінів (від 1-го місяця до 2-х років) і можливістю отримувати дохід кожен місяць.

На користь «вигідного» депозиту говорить і те, що відкрити його гранично просто. Для цього клієнт повинен звернутися в одну з філій банку з паспортом та довідкою про надання ідентифікаційного коду. Процедура оформлення вкладу займає не більше 15 хвилин, після закінчення якого ваші заощадження на найближчий місяць будуть поміщені на депозитний рахунок.

Також варто відзначити, що при нетривалому розміщенні грошових коштів на депозитному рахунку навряд чи відбудуться які-небудь економічні катастрофи, які вплинуть на ваш добробут. Тому при виборі банку для відкриття депозиту орієнтуйтеся на максимальні відсоткові ставки при мінімальних строках розміщення грошових коштів.

АТ «АБ «РАДАБАНК» пропонує своїм клієнтам депозит «ТІП-ТОП» / «ТІП-ТОП» НА ТЕРМІН. Оформити який можна в будь-якому відділенні банку.

 • Валюта: гривня, долар США, євро;
 • Мінімальний розмір депозиту: 1000 гривень, 100 доларів США, 100 євро;
 • Термін дії договору за депозитом: від 1 місяця до 2 років.

Нарахування відсотків відбувається щодня, а їх виплата виробляються кожен місяць. Депозит «ТІП-ТОП» «ТІП-ТОП» НА ТЕРМІН не передбачає поповнення та часткового зняття матеріальних коштів.

Передбачена, за бажанням клієнта, можливість автоматичної пролонгації договору. Новий термін залучення вкладу починається на наступний день, після закінчення попереднього терміну за процентною ставкою, що діє в банку по даному виду вкладу на дату початку нового терміну залучення вкладу. Якщо клієнт не хоче пролонгації договору, він повинен повідомити банк не пізніше, ніж за три робочі дні до автоматичного переоформлення договору. Лонгації підлягає сума вкладу, нараховані відсотки зараховуються на відповідний рахунок, вказаний вкладником.

Якщо автоматична пролонгація договору не обрана клієнтом депозитний вклад повертається за терміном відповідно до умов договору.

Мінімальна сума вкладу

Валюта депозиту

Річна відсоткова ставка (базова), %

1 міс.

(31)

2 міс.

(61)

3 міс.

(91)

6 міс.

(183)

12 міс.

(370)

24 міс.

(730)

«ТІП-ТОП» НА ТЕРМІН
З виплатою процентів щомісячно

1000 Гривня 14% 15% 15,5% 16% 16% -

100

Долар

2,8%

3,55%

4,3%

4,8%

4,9%

-

100

Євро

2,3%

3,05%

3,8%

4,3%

4,4%

-

ТІП-ТОП
З виплатою процентів щомісячно

1000 Гривня 13,5% 14% 14,5% 15% 15% 14%
100 Долар 2,8% 2,8% 3,3% 3,8% 3,9% 3,4%
100 Євро 2,3% 2,3% 2,8% 3,3% 3,4% 2,9%

 

В АТ "АБ "РАДАБАНК", для депозитних вкладів в національній валюті "ТІП-ТОП" / "ТІП-ТОП" НА ТЕРМІН  діє програма лояльності в виді бонуса до базової ставки:

 • підвищення відсоткової ставки для пенсіонерів: +0,5%;
 • для вкладчиків, які оформили депозит за допомогою системи WEB-банкінг+0,5%;
 • для вкладчиків, які після закінчення строку дії договору банківського вкладу, переоформлюють вклад на новий строк, або при оформленні договору вже мають (або мали) в Банку діючий депозит, отримують підвищення відсоткової ставки:+0,25%;
 • для користувачів зарплатних карток банку підвищення відсоткової ставки: +0,25%.

Клієнт може скористатися тільки однією бонусною програмою до одного вкладу (бонуси не сумуються).

Необхідні документи для оформлення депозитного договору фізичним особам:

 • Паспорт; 

 • ІПН. 

Отримати детальну інформацію та оформити заявку на відкриття депозиту

Наверх