УХ ТИ!!!

 

Депозит «УХ ТИ!!!» - Вклад з можливістю дострокового розірвання і заощадженням нарахованих процентів.

Приймається в національній валюті.

Мінімальна сума вкладу:

  • 1 000 грн.

Термін залучення - 53 тижні (371 день).

Депозит до запитання дає можливість вкладнику вільно користуватися депозитними коштами за своїм бажанням в будь-який момент часу, а також використовувати їх як платіжні засоби.

Незважаючи на той факт, що відсоткова ставка у такого депозиту трохи нижче, порівняно з терміновими депозитами, вільний доступ до грошових коштів є серйозною перевагою вкладу.

АТ «АБ «РАДАБАНК» пропонує своїм клієнтам оформити високоліквідний депозит в національній валюті «УХ ТИ!!!». Термін залучення коштів - 53 тижні (371 день), розмір вкладу - від 1000 грн. Для того щоб відкрити в відділенні АТ «АБ «РАДАБАНК» депозитний рахунок до запитання фізичним особам досить мати з собою паспорт, довідку про присвоєння ІПН.

Розмір відсоткової ставки за депозитом до запитання складає 12 - 22,4% річних, перший тиждень 12% і кожну наступну тиждень додатково 0,2% (здійснюється кожен восьмий день). Чим довше гроші знаходяться в банку - тим вище відсоткова ставка. Виплата процентів відбувається щотижня на сьомий день, починаючи від дня оформлення договору, а також при розірванні договору і повернення клієнту вкладених коштів. Договір не передбачає поповнення вкладу.

Передбачена, за бажанням клієнта, можливість автоматичної пролонгації договору. Новий термін залучення вкладу починається на наступний день, після закінчення попереднього терміну за процентною ставкою, що діє в банку по даному виду вкладу на дату початку нового терміну залучення вкладу. Якщо клієнт не хоче пролонгації договору, він повинен повідомити банк не пізніше, ніж за три робочі дні до автоматичного переоформлення договору. Лонгації підлягає сума вкладу, нараховані відсотки зараховуються на відповідний рахунок, вказаний вкладником.

Якщо автоматична пролонгація договору не обрана клієнтом депозитний вклад повертається за терміном відповідно до умов договору.

Відкрити депозит до запитання «УХ ТИ!!!» можна в будь-якому відділенні АТ «АБ «РАДАБАНК».

Також, в системі Web-банкінг реалізована можливість розірвати свій вклад «УХ ТИ!!!» дистанційно і без звернення до відділення банку.

Мінімальна сума вкладу Валюта депозиту Термін вкладу Процентна ставка, %
Базова Щотижневе збільшення базової ставки (кожний 8-й день)
«УХ ТИ!!!»
Щотижнево збільшується процентна ставка, щотижнева виплата процентів (кожний 7-й день терміну договору)
1000 Гривня 371 день 12% 0,2%

Необхідні документи для оформлення депозитного договору фізичним особам: 

  • Паспорт;
  • ІПН.

Отримати детальну інформацію та оформити заявку на відкриття депозиту

Наверх