fbpx

Встигніть вчасно подати інформацію про структуру власності – експерт РАДАБАНКу

Шановні Клієнти та Партнери!

РАДАБАНК піклується про своїх Клієнтів, тому ми нагадуємо Вам стосовно необхідності подання державному реєстратору інформації про бенефіціарних власників та структуру власності.

Оскільки 11 липня 2021 року набрав чинності Наказ Міністерства фінансів України від 19.03.2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», всі юридичні особи в строк до 10 жовтня 2021 року зобов’язані подати оновлені дані про своїх кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності.

За порушення порядку виконання та ігнорування Закону передбачена відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафів на керівника юридичної особи: за порушення – від 5 100 до 8 500 грн, за повне ігнорування закону від 17 000 до 51 000 грн.

Отже, не зволікайте! Будьте відповідальними та встигніть подати документи державному реєстратору в строк до 10 жовтня 2021 року, щоб уникнути штрафних санкцій.

«РАДАБАНК — клієнтоорієнтований банк та має намір продовжувати активний розвиток напрямку комплексного обслуговування юридичних осіб. Наша мета не тільки збільшувати кількість Клієнтів, а й підтримувати якість обслуговування для постійних Партнерів на найвищому рівні. Звернути увагу Клієнтів на необхідність та своєчасність виконання закону – це турбота в першу чергу про інтереси Клієнта, адже впровадження нових законів ніяким чином не повинно впливати на роботу юридичних осіб з банками», — розповідає Олена Гайдун, начальник департаменту корпоративного бізнесу АТ «АБ «РАДАБАНК».