fbpx

Яким буде курс обміну готівкового долара і євро у грудні -2019? — експерт РАДАБАНК

Листопад продовжив нетипову ревальваційну курсову динаміку, зумовлену сприятливим балансом валютної пропозиції та попиту. Сергій Гнезділов, начальник департаменту по роботі на міжнародних ринках а грошового обігу РАДАБАНК розповідає, яким буде валютний курс у грудні 2019 р.:

«Я думаю, що курс у районе 24,00 — мінімальне значення курсу. Ставка по гривневих ОВДП уже знизилась нижче 13% і хоча ми бачимо, що великий попит був навіть по 12,33%, це не повинно бути стимулом до подальшого падіння курсу долара.

У грудні 2019 року НБУ знизить облікову ставку на 0,5-1,0%, знизивши автоматично процентні ставки на ринку, у тому числі і на ринку цінних паперів внутрішньої позики.

Тому насправді важливо знайти точку рівноваги, при якій попит та пропозиція рівні, а НБУ просто згладжує ситуативні моменти, а не щодня по плану поповнює резерви. Тому прогноз на грудень буде наступним: долар 23,90-24,60, євро 26,20-27,00».

 

За матеріалами Prostobank

https://www.prostobank.ua/finansovyy_gid/investitsii/stati/kakim_budet_kurs_obmena_nalichnogo_dollara_i_evro_v_dekabre_2019_